Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme folytatni, lesz ebből valami?

Figyelt kérdés

A szomszéd lánnyal (33 éves) írogatunk már 2 hónapja. Kapcsolatban van, de nem ketten élnek, a testvérével és annak családjával. Nagyon konzervatív, visszafogott természetű, sokszor abba akarta hagyni az írást és én is, de mindig újrakezdtük már másnap. Semmi nem történt még, én bevallottam az érzéseim (nagyon kedvelem), ő nem ír semmit, csak rébuszokba, hogy kedvel velem írni, beszélni. De amikor sikerül néha találkozni érzem, hogy érez valamit, szeret velem lenni (említette is). Nem haladunk semerre, csak napi sok-sok üzenet.

Én már nagyon szeretném, ha lenne valami, anélkül, hogy nyíltan rákérdeznék.

Hogyan lehetne valami módszerrel megtudni, hogy van értelme folytatni, lesz belőle valami, mert már nagyon nem bírom, őrlődöm.

Tudom az lenne a legegyszerűbb, ha nyíltan rákérdeznék. De más módszer esetleg?


2014. szept. 24. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Ezek a mai nők...

Kapcsolatban van, de mással is találkozgat, na szép.

2014. szept. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés.
2014. szept. 24. 22:43
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
ha a pasiját megcsalja veled akkor téged is meg fog csalni zsenikém...
2014. szept. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez miért megcsalás? Még a kezét sem fogtam meg. És miért lenne ez biztos, hogy nálam is ez lenne? Lehet a kapcsolattal van baj. Zsenikém...
2014. szept. 24. 22:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőd ezt csinálná mással, te lazán szemet hunynál fölötte? Hogy a másikba ilyen érzéseket keltene, mint benned, és nem közömbös....nem, hogyis!? Ez mért lenne már megcsalás? Gondolkozz egy kicsikét. És ahogy az előző megmondta, ha össze jössz vele, ugyan így megfog csalni...Ilyen ez.
2014. szept. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!