Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti hogy működtök? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hogy működtök? Ha veszekszünk veletek, akkor nem fogjátok fel, hogy megbántottátok a párotok, de ha csak szomorúak vagyunk, és nem veszekszünk, akkor bocsánatot kértek?

Figyelt kérdés

Páromnál is tapasztaltam, hogy ha kiakadok, akkor nem fogja fel, hogy mennyire fáj, amit tett, pedig nekem volt igazam, és önző módon viselkedett, ezt mások is igazolták.

Ezek szerint, ha nem kiakadnék, hanem bűntudatot keltenék benne, akkor jobban figyelné az érzéseim?


2010. jan. 20. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
nem tudom én nem szoktam veszekedni a barátnőmmel ha van,mondjuk most nincs.
2010. jan. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 X. Maté ***** válasza:
Az attól is függ, hogy hány éves a fiú/férfi és hogy mennyi tapasztalata, érzéke van a nőkhöz. Minden ember más egyéniség. Vannak lelkizősebbek, azokra szerintem a legjobban a bűntudattal tudsz hatni, vannak olyanok, akik nem mutatják ki, csak 1 maximum 2 embernek az érzéseiket, de azt is visszafogottan. Szerintem kis bűntudat keltéssel nem mész sokra náluk, mert a büszkeségük nagyobb, minthogy beismerjék tévedésüket.
2010. jan. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tuti tipp: nagyon nagyon ritkán sírj, de ha valami igazán fontos, akkor aztán ereszd el magad, hidd el, nagyon meg fog ijedni és komolyan vesz!
2010. jan. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tudod hogyha valaki ordibál veled akkor inkább védekezel ellene ,de ha látod ,hogy szomorú a barátod akkor megvigasztalod mert látod ,hogy nagyon fáj neki.

Egy pl:

Ha az anyuka ordít a gyerekkel akkor a gyermek le sem tojja.

De ,hogyha szépen megbeszélik a gyerek felfogja és legközelebb jól csinálja amit elszúrt.


Persze tudom néha olyan ideges az ember ,hogy muszáj ordítani:(

2010. jan. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Párom 22 éves, és nem igazán mutatja ki az érzéseit. De eddig soha nem látta be, hogy megbántott engem, rám sosincs tekintettel, de én legyek rá.

Hogy érjem el, hogy rám is tekintettel legyen?

2010. jan. 20. 22:21
 6/8 anonim ***** válasza:
nem tudok komolyan venni egy ordító embert, ki fogom nevetni, ha a régi bnőm kiabált inkább ráhagytam mindent, abbahagyta és elmondta mi a baja, onnantól kezdve ketten megoldottuk a problémát. szerintem ez így jól működik.
2010. jan. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
én a bűntudat keltésre szavazok!szerintem hasznosabb.
2010. jan. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

jajj lányok! fáj a fejem már most, ez az a fajta úgynevezett "női" kifordított logika, amiatt egyes, egyszerűbb, primitívebb férfiak azt se tudják mi merre hány óra...

a bűntudat keltéssel nem mész semmire, esetek nagy részében csak felbosszantod még jobban,

mi lenne, hogyha valami fáj és megbántott a párod, akkor nem veszekednél vele, és nem elkezdenél szitkozódni, és nem fel emelt hangnemmel beszélni, hanem úgy viselkedni mint akit megbántottak, mert tudjátok akit megbántottak, annak az első ismérve, hogy SZOMORÚ! a bánatos szóból ered a dolog, remélem mindenkinek leesik

pont ezért kérnek bocsánatot a férfiak amikor szomorú vagy, mert akkor logika szerint, megbántottak, nem de?

ez persze a legegyszerűbb gondolatmenet szerint helyes megoldás! azt is vedd észre, hogy azért veszekszel a legtöbbször, mert a büszkeséged erre ösztönöz!

ezek után ne várd el, hogy a párod ne ugyanígy reagáljon

2013. márc. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!