Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha van barátnőm miért érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van barátnőm miért érzem mégis magányosnak magam és keresem a megfelelő lányt?

Figyelt kérdés
Met ő szeret elvileg meg ha talizunk megölel stb, deén nem érzem úgy, hogy szeretném meg nem is érzem, hogy mi összeillenénk. Ő komoly, prűd csaj én meg lazább, hülyülős, szexmániás perverz. A szex is hiányzik, amiben ő még benne sincs, de az se az igazi, hogy mellette én is komoly meg unalmas leszek, mert ő nem vevő a poénjaimra, hülyüléseimre sem igazán, se a pimaszkodásaimra, pedig volt már olyan csaj, akinek pont ezért jöttem be amúgy korábban nem is egynek. Úgy érzem ez lennék én igazából. Olyan lány kéne nekem, aki hozzám hasonlóan bolond kicsit meg szexkedvelő, lazább, perverz, huncut típus, de ilyet se könnyű találni manapság. Főleg olyat, aki még szingli és pont kölcsönös a vonzalom is köztünk.
2014. szept. 25. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Mégis mi a f.ért vagy vele, ha nem is szereted és össze sem illetek? Gyökér vagy.
2014. szept. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Megválaszoltad magadnak a kérdést.

Nem vagy belé szerelmes, egyszerűen nem a típusod. Van ilyen.

Csak azt nem értem, hogy akkor minek jársz vele, ha így érzel.

2014. szept. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mert nem szereted, szakíts vele, ne bántsd meg ennél jobban, hagyd hogy mindketten találjatok magatokhoz illőt. nincs ló jó a szamár is, ezt ne csináld...
2014. szept. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nem illetek össze, akkor miért nem szakítasz vele? Én is hasonló helyzetben voltam, illetve nem teljesen. A barátom prűd volt, de hülyülős (szal minden téren laza volt kivéve ha szexről volt szó) Én viszont komolyabb vagyok, de elég nimfó. :D

19/L

2014. szept. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Könnyű ezt mondani, de egyedül is szar! Én csak egy cuki fiú vagyok nem egy ilyen kigyúrt álompasi, fel se tudjátok fogni milyen nehéz nekem olyan lányt találni aki akülsőm ellenére is akar velem ismerkedni. Általában, ha találok is ilyen lányt az is az ország másik végében él. Örültem, hogy végre valaki itt a környéken is összejött végre.
2014. szept. 25. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!