Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok ideges amiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ideges amiatt hogy 22 éves lányként nincs párom?

Figyelt kérdés
Félek hogy kifutok az időből, és egyedül maradok örökre. Privát levelektől kíméljetek, nem azért írtam a kérdést.
2014. szept. 25. 20:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok ideges 21 éves létemre.
2014. szept. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális reakció. Mindenki szeretne magának egy társat, csak ne görcsölj rá minden percben.
2014. szept. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Én 21 évesen vagyok úgy, hogy belefáradtam.. majd lesz valami. Én így vagyok tanácsolom neked is ezt.
2014. szept. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Hát pedig sokat jár ez az eszemben. Valahogy nem hiszem hogy egy zárkózott emberként lenne valakim. Jártam fiúkkal, akik egy idő után dobtak.
2014. szept. 25. 20:50
 5/22 anonim ***** válasza:
Nincs miért aggódnod. Bőven van időd még, elég fiatal vagy. Én 28 vagyok, nincs barátnőm és nem aggódom egyáltalán. Nyugodj meg semmi értelme paráznod.
2014. szept. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Koncentrálj a jelen pillanatra. A probléma igazából nem az, hogy nincs párod, hanem hogy folyton a jövő miatt aggódsz, vagy a múlt miatt bánkódsz.
2014. szept. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Én is 22 éves vagyok, és most lett elegem az egész párkapcsolatosdiból. Az biztos, hogy egy jó darabig nem lesz senkim, nem is hiányzik. Koncentrálok a karrieremre és a tanulásra.
2014. szept. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Azért nincs párod, mert kímélünk a privát levelektől.
2014. szept. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Pedig én szívesen lettem volna a pasid.
2014. szept. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Az itteni pasik közül nincs aki normális lenne.
2014. szept. 25. 21:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!