Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért fontosabb manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontosabb manapság ennyire a pénz, és a tárgyi boldogság?

Figyelt kérdés
Nem akarok egy kalap alá venni minden huszonéves férfit, aki a jövőt karriert akar építeni, szóval akinek nem inge ne vegye magára. Egyre jobban kiakaszt az, ahogy a párom gondolkodik a jövőről. Önfejű és megy a maga feje után mégha el is esik. Kiment külföldre dolgozni, amit azzal indokolt, hogy meg akarja alapozni a jövőjét és házat, autót akar, amihez pénz kell. Nem szívesen hagy itt de ő nem mutatja ki ennyire mint én. Amikor mondtam neki, hogy egy normális kapcsolatban gondolnak a felek egymásra azt mondta ugyanúgy fog szeretni de muszáj kimennie. Azt nem tudja mennyire gondolja komolyan mert nem tudhatjuk mi lesz még 6 év múlva. Én sem akarok még eljegyzést meg ilyesmit de egy komoly kapcsolat nem ilyen. Csak az érdekli, hogy legyen autója háza de rám nem is gondol. Lehet hogy egy ideig a sok pénz az elért céljai boldoggá fogják tenni, de ha nem lesz kivel megosztani azt a házat, akkor biztos vagyok benne hogy elkezd boldogtalan lenni. Mert szerintem nem a pénz, a tárgyi dolgok teszik az embert igazán boldoggá, hanem az apró pillanatok, az hogy valakit szerethetünk. Hisz mit ér a sok pénz ha közbe egyedül vagy? Ezért is értek egyet azzal, hogy a legszegényebbek a legboldogabbak, mert ők tudnak a legtöbbet adni magukból.
2014. szept. 25. 21:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Sok a rizsa alul. Az emberek ettől várnak boldogságot, mert olyan üresek belül, hogy harangként lehetne kongatni őket.
2014. szept. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
A másik oldala viszont az, hogy jobb a szeretteinkkel egy szép házban élni mint a híd alatt, és kényelmesebb a szeretteinkkel légkondis kocsival elmenni nyaralni mint aszalódni egy trabantban a dögmelegben, és jó ha van mit enni a szeretteinkkel.
2014. szept. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Igen ebben igazad van 2.válaszoló, de sokan Magyarországon is keresnek annyit, hogy vegyenek egy autót és házat.
2014. szept. 25. 21:19
 4/19 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ő világot is szeretne látni....


De te nem tudnál vele menni?

2014. szept. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
ki? az átlag ember az éhen hal a fizetéséből
2014. szept. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ne próbáld visszahúzni... nagyon fontos a pénz.
2014. szept. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

#3


Igen, pl. ha bankigazgató vagy miniszterelnök az illető, akkor biztos. De amúgy meg a legtöbb munkáért külföldön jobb pénzt kap az ember. Nyugodtan kimehetnél te is vele, miért nem teszed?

2014. szept. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ha azt akarta volna h vele menjek, akkor együtt mentünk volna ki.
2014. szept. 25. 21:41
 9/19 Pendulum92 ***** válasza:
Ha minden gond nélkül kimegy nélküled, nem szerett igazán.
2014. szept. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Régen is fontos volt..
2014. szept. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!