Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl magam ezen?

Figyelt kérdés
1 hónapja volt egy motorbalesetem és kórházban voltam 3 hétig, közben a barátom megcsalt nem is egy nővel mind a két nő küldött egy képet ahogy együtt voltak, de ezt a barátom nem is tagadta csak annyit mondott hogy felejtsük el és hogy szeret én nem tudok túl lépni ezen 16/L
2014. szept. 25. 23:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Dobd ki (remélem ez nem kérdés)
2014. szept. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
Akkor most elgondolkozhatnál azon, hogy vajon jól tetted-e, hogy kapcsolatba léptél egy olyan faszival, aki csak külsőleg fogott meg, mert nyilvánvaló, hogy a belsője rohadt.
2014. szept. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Elfelejteni? Maradj Vele, érje baleset és dugasd meg magad 2 pasival! Ezt kívánom Neki!

Vagy szakíts vele!

2014. szept. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
62%

Mondd neki azt hogy szereted, és együtt akarsz vele maradni.


Aztán csald meg velem. Kétszer. Nem fogsz csalódni, de ő sem fog meglepődni, mert megérdemelné.

2014. szept. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez az! Csald meg Te is! És mondd majd ártatlanul a szemébe, hogy felejtsétek el, csak Őt szereted :D
2014. szept. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%

Ne csald meg, nem kell lesüllyedni a szintjére. Dobd ki, így nem számíthatsz rá. Kórházban voltál, gondolom nem kis bajod lehetett, erre másokat dugott.

Gondolkodj el azon, hogy te mit mondanál másnak, ha ez történt volna vele.. Én is így dobtam páromat, mert a szerelem elvakított.

2014. szept. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Tényleg felejtse el a barátod a kapcsolatotokat. Ekkora gyökeret.
2014. szept. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A motoros csajok sokkal keményebbek, minthogy egy ilyen gyökérnél leragadjanak ;-)
2014. szept. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az kemény,ha képet is láttál róluk.Egyértelműen szakítanék,nekem ilyen ember egy percre sem kellene az életembe.
2014. szept. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szét verte a motoromat arra keltem nálam ez volt az utolsó húzása nálam kifogom mondani hogy vége
2014. szept. 27. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!