Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Mennyire számítok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pánik töltése kérdése:

Mit tegyek? Mennyire számítok rossz életűnek?

Figyelt kérdés
Egy huszonéves lány vagyok, párkapcsolatban élek 6 éve ebből a boldog idők 4,5 év. Mostanában semmi sem megy, még szexelni sem tudunk egy jót. Ez engem annyira kikészít, hogy a kapcsolatunk rovására megy. Eddig sem volt ász az ágyban de most még annyira sem akar szexelni mint az előtt. Viszont nem rég meg ismerkedtem egy sráccal aki szimpi, megbeszéltem vele, hogy szexelünk egy jót a hétvégén. Megbeszéltük, hogy egyszeri alkalom lesz. De ott a pasim, nem akarom eldobni a biztosat a bizonytalanért.

2014. szept. 26. 00:41
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Pedig lehet jobb lenne szakítani és akkor megcsalni se kellene.
2014. szept. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%

A biztos rosszat nem akarod eldobni egy talán jó ért?

Ha valami nem megy, akkor tovább kell lépni.

2014. szept. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szereted még a pasid? Mert akkor ne hagyd ott
2014. szept. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!