Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes belém egy lány. ÉN...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém egy lány. ÉN IS LÁNY VAGYOK! Nagyon jó barátnők voltunk, aztán MEGCSÓKOLT! Lefagytam, és felpofoztam. VAN BARÁTOM! ÉS NEKI IS! Mit csináljak? 15/l

Figyelt kérdés
2014. szept. 26. 18:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Pofozd fel még 1x. Nem amúgy, cső. xD
2014. szept. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
milyen kár hogy kamu :(
2014. szept. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Máskor lefele pofozd, az sikeres lesz.
2014. szept. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
9%
szerintem próbáljátok ki egymást! mit veszíthetsz vele? :)
2014. szept. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha nem kamu akkor kérdezz rà lehet hogy csak nem tudta mi van és egy barátjával egyszerűbb rájönni
2014. szept. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mindent ki kell próbálni, lehet nem lesz több ilyen alkalom, élj a lehetőséggel és hívd el magadhoz!

Én ezt tenném. :P

2014. szept. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Sok hülye van..

És nem kamu..

De mind1

2014. szept. 26. 19:00
 8/12 anonim ***** válasza:

Nagyon sok ember bi (fiúk között is, szóval...) nem lenne meglepő ha esetleg te is.

Semmit ne csinálj!

Mit kéne? Ez egy csapásra nem múlik el nála.

Inkább amit neked javaslok első körben, alaposan vizsgáld meg magadat, hogy jó volt e a csók. Ha másra nem arra jó ez a történet, hogy némileg jobban megismerd magadat.


Ha pedig nem akarsz tőle semmit szólj neki, hogy nem fog menni sry...

2014. szept. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Attól, hogy meleg valaki, még nincs több joga a semmiből rávetni magát a legjobb barátjára és telibe... mindkettejük kapcsolatát.
2014. szept. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
15 éves lány megcsokolt. Biztos, hogy azért mert szerelmes beléd? Miért kellett megpofoznod? Nagyon bunko vagy!
2014. szept. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!