Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem normális dolog igaz?

Figyelt kérdés

25 vagyok nem csúnya állítólag de sose volt még barátnőm. Még egy csók sem.


Buszon,utcán vagy bárhol meglatok egy párt ideges leszek. Főleg az ilyen 16-8 éves fiúkra akik gizdaznak a csajuk előtt még le nézik az embert.


2014. szept. 26. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Ki határozza meg, hogy mi a normális? Az viszont tényleg nem túl jó, hogy ideges leszel. Velem is ez a helyzet 21 évesen, de nem leszek ideges, bennem nem is szokott ilyen érzés keletkezni, mert nagyon nyugodt ember vagyok.
2014. szept. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem nem normális, ennyi idősen már azért illene összeszedni egy barátnőt. Attól még hogy nem vagy csúnya, nem fognak a lányok az öledbe hullani, ha nem próbálkozol nyitni feléjük, lehet bármilyen helyes, akkor sem lesz barátnőd.


21/L

2014. szept. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
engem meg az ilyenek (# 2) idegesítenek, akik megmondják, mi a normális
2014. szept. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért van olyan eset mikor a nagyon helyes pasik felé a lányok kezdeményeznek..
2014. szept. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Amelyik lány akar valamit, az vagy kezdeményez, vagy elég egyértelmű jeleket küld. Egyébként fölösleges erőlködni.

De ha nem jársz társaságba, egyértelműen nem fog ilyen történni veled.

2014. szept. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
25 évesen még nem is csókolózott...lehet lepontozni de ez igenis gáz. Barátaid azért vannak, vagy azok sincsenek?
2014. szept. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6


te is gáz vagy, hogy gázozol egy noname oldalon. Nézz már magadba ember! Lol

2014. szept. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit kell kiakadni, a kérdező kérdezte, hogy normális-e én meg leírtam a véleményem. Persze itt már mindenki ugrik a másikra, ha nem egyeznek a vélemények...tipikus...
2014. szept. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!