Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Annyit szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1999Marci kérdése:

Lányok! Annyit szeretnék kérdezni hogy nektek mennyire fontos az izmos test?

Figyelt kérdés

Mármint nektek fontos az hogy 1 srác izmos legyen?

Én nem tartom magamat jó képűnek inkább átlagosnak de elkezdtem edzeni hogy jobban nézzek ki és csak arra lennék kíváncsi hogy mit gondoltok egy 10-s skálán.



2014. szept. 26. 19:40
1 2
 1/13 anonim válasza:
52%
legfontosabb nekik,jobb ha elkezdesz edzeni így 15 évesen,én átkozom az egész fiatalkorom,hogy semmit nem edzettem,19 évesen kezdtem neki,még csak átlagos alkatom van,nem csoda,hogy soha nem volt barátnőm
2014. szept. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%
nagyon fontos nekik, de sokan nem fogják elismerni
2014. szept. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Becsületre méltó,ha egy pasi foglakozik a testével.Attól,hogy valaki nem a leghelyesebb,még lehet jó ember.Sokkal fontosabb a belső,mert hiába néz ki jól valaki,ha bunkó paraszt.
2014. szept. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
akkor jó hogy elkezdtem :D
2014. szept. 26. 19:44
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem nem fontos az izmi test.

Nem tudom miért, de inkább a szép, vékonyabb pasikákra kattogok most,de mivel semmi nem állandó, ezért lehet késöbb az izmi, vagy a macikák lesznek a nyerők -nem tudhatom :]

2014. szept. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ebben a világban, ahol a külsőre megy mindenki? :D

Nem árt ha nem egy függőleges giliszta vagy.

2014. szept. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
mindenképpen jó, lesz egy egészséges önbizalmad tőle.:) nekem mondjum egészséges kereteken belül mindegy, ha valaki foglalkozik magával egy alap szinten ÉS olyan belső társul hozzá, ami megfog, akivel lehet órákig beszélgetni.:) de ne szállj el magadtól!
2014. szept. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Meg nem lattam izmos pasast ronda novel, szoval vondd le a kovetkeztetest.
2014. szept. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
az izmos test nem rossz, de ha van egy srác, aki nagyon bejön és nincs izmos teste az nem változtat semmit a dolgon
2014. szept. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy ne legyen nálam vékonyabb.
2014. szept. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!