Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kidobott, mert megtudta, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kidobott, mert megtudta, hogy festem a hajam. Szerintetek normális dolog ez?

Figyelt kérdés

Azzal magyarázta, hogy válogatós vagyok, rengeteget vizsgáztattam" szerinte az elején, mire végre kimondtam, hogy "megfelel" nekem. Közben ez nem így volt, egyszerűen nem állok össze akárkivel, és igyekeztem minél jobban megismerni.

Azt mondja, hogy nekem 1000 elvárásom van, neki meg csak 1 - ami a természetesség - így mehetek a búsba.


Vélemények... ?


2014. szept. 26. 20:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát ez a nemedtől függ
2014. szept. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Elég genya húzás. Én a helyedben azonnal lefeküdnél velem.
2014. szept. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Bocsi. :D Én vagyok a nő, ő a férfi.
2014. szept. 26. 20:35
 4/13 anonim ***** válasza:
hagyd a fenebe, bunko, orulj neki hogy most derult ki es nem kesobb.. en is festem a hajam, de a baratom csak dicser, ha nem ezt kapnam tole, hanem a sajat baratom kritizalna akkor menjen a fenebe.
2014. szept. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

ja akkor a pasid egy hülye :D Nem, ez nem normális.:D

Első válaszoló voltam.

2014. szept. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2# :D
2014. szept. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát. Örülj neki. :D
2014. szept. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát valahol megértem. Mindenki támaszt bizonyos elvárásokat. Ha neki ez a természetesség, te meg nem felelsz meg neki, nos... ez van. Te is dobhattad volna ezerféle ok miatt. Most akkor Ő hülyézne le Téged. Így most Te hülyézed le Őt, mert gondolom sérti a büszkeséged.
2014. szept. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mi az, ami nem természetes? Pl. ha hónaljstiftet használunk, az már nem természetes, hiszen elnyomja a természetes testszagunkat. Ha borotváljuk a lábunkat, az sem természetes, hiszen alapból szőrös, nem kopasz.

Nesze neked, természetesség! :D


Amúgy olyan nincs, hogy valakit, akit szeretünk, ilyesmiért dobunk. Ez vagy csak nagyon elfuserált ürügy, hogy megszabaduljon tőled, vagy nem fut százzal a srác, úgyhogy hiába vizsgáztattad az elején, valamint nagyon benéztél. :D

2014. szept. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ő egy tipikus "okots Tóni" aki mindig valami frappáns baromsággal akar előállni. Valaki vagy tetszik, vagy nem. Kit érdekel, hogy festi a haját valaki? Persze nyiván más lenne, ha naponta elmondaná, hogy a szép hosszú fekete hajad a legsexibb, és Te beállítanál másnap rövid, piros hajjal, de még ez sem ok a szakításra, ha szeretsz alakit (igazán).
2014. szept. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!