Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, mit tesz egy nő, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit tesz egy nő, amikor hisztizik? Azt, hogy minden szärért beszól?

Figyelt kérdés
2014. szept. 26. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmi sem jó neki, mindenen felkúrja magát, nyafog, vergődik kb. átvitt értelemben, ócsárol stb. :D
2014. szept. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

Én csak otthon szoktam hisztizni, ha valamit elakarok érni, vagy venni szeretnék dolgokat.

Elöször okot kell keresnem, hogy mibe köthetek bele, majd feszkót kell generálnom és pukkadnom meg durciznom.

Sokszor már nekem nehéz megjátszani magam, de roppant hatásos módszer.

Szinte örülnek után ha megvehetik nekem azt amit akartam, és néha még majdnem ők kérnek bocsit ^^

Szuuuupi érzés <3

2014. szept. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!