Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom boldog én meg szenvedjek közben?

Figyelt kérdés
Megtört bennem a bizalom, és azóta nincs kedvem hozzá, bármit mond, ott van bennem a hang, hogy hazudik, eddig csókolgattam, ölelgettem, most pedig irtózom tőle, mondja,hogy szeret, hiányzom, és én már nem tudom ezeket kimondani. Ami miatt így alakult, az az, hogy azt mondta nekem (nem faggattam, magától) , hogy utálja az exét, nem is beszélnek, mindennek lehordta, aztán a saját szememmel láttam, hogy nevetgélnek, még a haját is megsimogatta. Ez emberek közt volt, a városban,kitudja miről nem tudok még. Ha tudnám, hogy mondjuk barátok nem lepődtem volna meg. Egyszer sem veszekedtünk még, csendes vagyok, figyelek rá, büszke rám, mert minden haverjának mutogat, nincsenek problémáink. De eltűnt a bizalmam, és nem hiszek már abban amit mondd. Ő nagyon boldog ( hogyne lenne, nincs hiszti, nincs kiabálás, szépnek mondanak), én meg magamban örlődök. Nem akarom neki felhozni, számon kérni mert nem vagyok ilyen, de magától eddig nem mondta. Hogyan tovább?
2014. szept. 26. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
A megbízom benned szebb vallomás, mint a szeretlek. Mert megbízni csak olyan emberben tudsz, akit valamilyen módon szeretsz, de szeretni olyan embert is tudsz, akiben kevésbé vagy nem is bízol meg igazán. Szóval meghalt a kapcsolatotok.
2014. szept. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is hasonló érzésekkel küszködöm már 1 éve...és nem látszik elmúlni. Szerintem hozd fel neki, jobb ha megtudod, hogy konkrétan mi történik közöttük.
2014. szept. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nehéz eset. Ha valaki nagyon szidja az exét, akkor még mindig kötődik hozzá érzelmileg...:( De ettől persze nem biztos, hogy bármi lenne is közöttük, ne aggódj. :) Minden esetre fel kell hoznod előtte a témát, mert ez így nagyon nem állapot... Kérdezz rá, hogy milyen viszonyban van vele, szoktak-e találkozgatni meg ilyesmi... Ne kérd számon, csak kedvesen érdeklődj. :) A válaszai mindent elfognak árulni: ha elkezd tagadni dolgokat, lesüti a szemét, hajába túr, stb, akkor hazudik, illetve zavarban van, de ha nyomban mondja, hogy téged szeret, megölel, stb, akkor nincs gond :)
2014. szept. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy sokáig birni fogod ezt. Szerintem ennek annyi. Hidd el találsz jobbat :) Az a párkapcsolat a jó ahol mindkét fél boldog. Ne kényszerítsd bele magad olyanba amit a szíved mélyén nem is akarsz igazán :)
2014. szept. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Eddig az én részemről is rendben volt minden, de ezek után már ránézni sincs kedvem. Tudom, hogy ez még nem megcsalás (bár nem tudhatom biztosra), de hazugságnak hazugság, ami nagyon fáj. Szeretem még, vagy csak úgy érzem, de igaz amit írtok, nem bízom benne, és azt érzem, hogy nem vagyok elég jó, hiába próbálkozom. És ő ebből semmit nem vesz észre,olyan jól elnyomom magamban. Nem tudom, hogyan térjek rá az "ex" témára,csak úgy a semmiből.
2014. szept. 26. 20:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Pedig muszáj lesz felhoznod neki. Hidd el, nem teszel jót azzal sem neki, sem magadnak, ha nem szólsz és csak őrlődsz! Egy kapcsolat amúgy sem kapcsolat, ha ott ilyen elhallgatások vannak. Szóval vond csak nyugodtan kérdőre! Nem kell durván, nem kell hisztizni, csak szépen mondd el neki, hogy mit láttál, mitől félsz, és mi zavar a viselkedésében. Ha megcsalt, akkor legalább még időben kiderül.
2014. szept. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!