Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szétfagyok a barátoméknál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szétfagyok a barátoméknál, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy butaság, de sajnos ez már kezd rámenni a viselkedésemre is.

Nos, alapjába véve is nagyon fázós vagyok. Akárhányszor átmegyek a barátomékhoz, ott szétfagyok(még sokszor nyáron is!!). ma is pulcsiba, egy hosszúujjúba, egy rövidujjúba, illetve egy cicanadrágba mentem, a lakásban viszont szétfagytam. Ilyenkor mindig kérnem kell a barátomtól egy takarót, ma viszont nem tudott adni egy ideig, és már szó szerint rosszul voltam, úgy fáztam. Ennek ellenére ő akar egy csomó dolgot(közeledik szexuálisan, stb.), és ha gáz ha nem ANNYIRA fázok, hogy nem tudok semmire figyelni, ma már a szám is lila volt az elmondása szerint. Ő meg egy trikóban is elvolt.

Aztán amíg fáztam bunkó voltam vele, bocsánatot is kértem, de már nem bírom. Akárhányszor ott vagyok, annyira fázom, hogy lassan már rámegy a viselkedésemre.

Elhatároztam, hogy triplán fogok öltözködni, meg mondtam neki, hogy ha így halad viszek magammal pokrócot...

De hogyan tudnám befolyásolni a viselkedésemet? Mert régen, amikor kértem a barátomtól takarót, még ő nézett furcsán rám, hogy minek, mostmár szerencsére megérti, de így meg nincs kedvem semmihez...


2014. szept. 26. 21:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Hol lakik a barátod??

Az Északi sarkon??

2014. szept. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Van egy eladó irhabundám, épp most akarom feltenni aukcióra. :-)
2014. szept. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Szerencsére nem! :D

Bár már nem tudom....komolyan mondom, hogy nem értem, hogy nem fáznak, és hogy lehet ott ilyen hideg...

2014. szept. 26. 21:22
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem megy ő hozzád?

De azt is lehetne, hogy átviszel egy pokrócot, és az a tiéd, mindig ott lesz kéznél, ha fáznál.

2014. szept. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
2. válaszoló, lehet, hogy ha így haladok tényleg azt kell viselnem...:)
2014. szept. 26. 21:22
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen szétfagyós vagyok. De én sosem vagyok emiatt agresszív. De nyugodj meg szépen hamarosan majd elkezdődik a fűtési szezon.
2014. szept. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
82%
Biztos vámpírok és nem bírják a hideget.Vigyázz kislány!!!!
2014. szept. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%
gyere hozzám én is fázós vagyok. Nálam mindig 23 fok van!
2014. szept. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Sajnos hozzánk nem jöhet még. De amint jöhet, jönni fog..:)

Ez a pokrócos, hogy átviszem, és ott lesz kéznél, nem rossz ötlet.:)

Mostmár bármire hajlandó vagyok, csak ne menjen rá a viselkedésem.:D

2014. szept. 26. 21:24
 10/20 A kérdező kommentje:

Sajnos a fűtési szezonban sincs meleg náluk.

Bár azért sokkal jobb, de nem értem, hogy nem fáznak. Amikor fűtenek, akkor van olyan közepesen meleg, tehát nem az, amiben én jól érzem magam..:D

Lehet, tényleg vámpírok...:D Köszönöm a figyelmeztetést!:D

2014. szept. 26. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!