Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel barátok vagyunk. Neki van egy pasija. Az az igazság hogy én többet érzek iránta és én ezt a tudtára is adtam. Azt mondta hogy bejövök neki de nem akar semmit tőlem én ezt tiszteletben is tartom,de mégis amikor találkozunk ő mindig keresi a testi kontaktust. Miért lehet ez? Talán mégis akar valamit csak nem mer lépni? Segítsetek légyszi!
2014. szept. 26. 21:36
 1/1 anonim válasza:
Lehetséges hogy nem akar veled hosszú távra tervezni csak egy gyors kalandot szeretne.
2014. szept. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!