Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Majdnem minden éjjel a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem minden éjjel a volt pasimmal álmodok, pedig már 8 hónapja szakítottunk. Ezek szerint nem tudtam teljesen elfelejteni? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. szept. 27. 19:28
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:

Úristen ugyanígy vagyok én is!! Szerintem nem tudtad lezárni te sem magadban még... :/

Én mondjuk valószínűleg azért álmodok vele mert hiányzik, és sokat gondolok rá.

2014. szept. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Nekem is hiányzik és sokat gondolok rá, nem tudom elfelejteni. :(
2014. szept. 27. 20:14
 3/35 anonim ***** válasza:
Ismerős... :( akkor ezért van ez.
2014. szept. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Mit tehetnék ellene? Ne gondoljak rá? Az nem megy.
2014. szept. 28. 08:12
 5/35 anonim ***** válasza:

Hát én sem tudom sajnos. Próbáltam ismerkedni, hátha elfelejtem őt, próbálom elfoglalni magam mindennel. Nem megy. Kezdek beleőrülni,hogy ez van. Csak idegesítő,hogy nem tudok továbblépni. Nem tudok sajnos semmi hasznosat mondani neked, mert nekem sem sikerül kiverni a fejemből, ráadásul vele is álmodok gyakran. Kitartást neked is!


Az egyes és a hármas is én voltam

2014. szept. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Én is ugyanezt érzem. Találkozgattam egy fiúval már vagy négyszer, de még mindig nem vonzódom hozzá. Tudom, hogy csak egy másik tudná velem elfeledtetni, de ha ehhez a fiúhoz nem vonzódom, mi értelme lenne vele összejönni? Csak hogy ne legyek egyedül? Akkor inkább az egyedüllét. Az a baj, hogy más fiúval el sem tudom képzelni. :(
2014. szept. 28. 17:20
 7/35 anonim ***** válasza:

Én azt sem tudom elképzelni, hogy más hozzám érjen. Szóval továbblépni sem tudok sehogy sem.

Csak a volt barátommal tudom elképzelni a jövőt, de az esélytelen. :( És így telnek a napok... :(

2014. szept. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Akkor ugyanabban a cipőben járunk. :( Eddig te vagy az egyetlen, aki igazán meg tud érteni.
2014. szept. 29. 20:25
 9/35 anonim ***** válasza:
Igen sajnos én is ebben a helyzetben vagyok. Hülyén hangzik de már pszichológuson gondolkodtam, hátha tudna segíteni.
2014. okt. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Nekem is többen mondták, hogy kéne, de anyukám azt mondta, ez fejben dől el, ha én nem akarom elengedni, hiába próbál segíteni a pszichológus. Kétségbe vagyok esve, félek, hogy soha senkit nem fogok tudni ennyire szeretni, sőt, nem hogy ennyire, egyáltalán nem leszek szerelmes senkibe és egyedül, gyerek nélkül fogom leélni az életemet. Neked még friss a szakítás? Nekem tényleg csak egy nagyon picivel jobb 8 hónap után. Annyi a különbség, hogy már nem sírok, de nagyon szomorú vagyok és nem találom a helyem a világban, semmiben sem lelem örömöm.
2014. okt. 1. 17:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!