Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nő ilyen?

Figyelt kérdés

Csak neten ismerkedtem eddig.3 csaj azt mondtak,hogy szeretnek es engem akarnak.De ha alnevvel rajuk irtam mind lebukott.Legutoljara egy tarskereson leltem egy csajt,aki napi szinten ram irt:hianyzol,szeretlek stb stb Ezeket mondta.Ra irtam alnevvel mar ismerekedett volna egybol.Engem le hordott az uj pasi elott (aki szinten en voltam),kozben messengeren meg azt mondta,hogy imad es ha be probalkozik valaki nalla azt el hajtsa mert csak en vagyok neki -_-

Szoval ti nok csak hazudgalni tudtok???? jo hulyiteni a pasikat mi???? :/



2014. szept. 27. 19:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
31%
NA most pár nő mindjárt meghazudtol
2014. szept. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden nő ilyen, ahogy nem minden pasi. 3 csajból nem lehet általánosítani, mert felesleges... 32N
2014. szept. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Ilyen helyesírást.. Ne lepjen meg hogy ilyen könnyű átbaszni..
2014. szept. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Mr. Truth ***** válasza:

Mindenki a legjobbat keresi... :) vagy azért hordott le, mert nagyon jol tudta hogy te vagy és ha ennyire nem bizol bennük akkor tényleg egy disznó vagy...


Én mondjuk leszarom... ha szeretek valakit nem tesztelem... csak szeretem... igy megkimélem magam az ilyen hatalmas "Csalódásoktól" mint te...

2014. szept. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
61%
Nem minden no ilyen, csak a netes tarskeresen levo nok ilyenek tobbsegeben. Nem kapcsolatot akarnak csak jol esik nekik tetszenek valakinek.
2014. szept. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
66%
Igen 😢
2014. szept. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
😭😭😭
2014. szept. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 EffyStonem96 ***** válasza:
51%

Egyáltalán nem vagyunk mind ilyenek. Talán nem a neten kéne ismerkedned. Mozdulj ki otthonról és rájössz. A neten is lehet persze normálisakat találni, biztos, de szerintem komolyan mondom, inkább hanyagold.

Egyébként szimplán csak rossz nőket választottál eddig. Egyáltalán nem vagyunk mind ilyenek! Ahogy én sem, és csomó barátnőm sem...

2014. szept. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Eloben vagy neten mind1......A NOKBEN NEM LEHET MEGBIZNI!!!!!!
2014. szept. 27. 19:59
 10/25 anonim ***** válasza:
Még csak nem is találkoztál vele, de azért elhiszed, ha azt mondja egy random nő, hogy szeret. Ritka ostoba egy fószer vagy te...
2014. szept. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!