Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél éves kapcsolatban nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éves kapcsolatban nem érzem magam szeretve. Bennem lehet a hiba?

Figyelt kérdés

Mindig próbálom úgy csinálni az életem, hogy neki jó legyen. Mindig azon vagyok. De neki ez nem elég, neki a saját élete kell.

Elmondtam neki, hogy nem érzem magam szeretve, de ő egy nevetéssel és egy de kicsim szeretlek mondattal lerázott.

A héten is nagyon csúnya dolgokat vágott a fejemhez, hogy mekkora egy genya vagyok meg önző liba. És amikor mondtam hogy rosszul esett, és nekem is vannak ilyen gondolataim róla, de sosem vágnám így hozzá, nem fűzött semmi megjegyzést.

Bánt, hogy sosem hív, hogy sosem megyünk sehova. Szerinte ez jó így, mert minek mennénk. Ott a facebook, a filmek, ez is jó program neki.

Nem akarok szakítani vele, de amíg nem érti meg, hogy ez bánt nem tudok mit tenni. Beszéltem vele erről, de nem nagyon izgatja.

Arra is gondoltam, hogy anyujával jóban vagyok, tőle kérek tanácsot.

Fél évvel ezelőtti dolgokat vág hozzám, neki mindegy hogy esik. Előbb kérek bocsánatot mint ő de állandóan.

Nagyon bánt az egész, nem érzem magam jónak, hogy érdemes vagyok a szeretetre.

Sajnálom, hogy hosszú lett, köszönöm ha elolvastad.


18l


2014. szept. 27. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Szokás szerint összejöttél egy balf****szal, mert az a férfi, aki rendesen bánna veled, az meg barát, nyámnyila stb. Megérdemlitek.
2014. szept. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fiú barátból lett ő is a párom
2014. szept. 27. 21:29
 3/3 anonim válasza:
Hát figyelj, most őszintén , miért minden lánynak ez kell? Én pl szószerint amikor valakivel jártam akkor csak boldoggá tettem, féltékenység? Miaz.. Én nem. Mindig kimozdúltam vele, egy moziba, vagy sétálni stb. Neharagudj, de jobban jársz ha dobod, mert ő fog téged. Ő még ez a kisgyerek tipus, azaz belűl nem komolyodott meg. De te döntésed, hogy megvárod e azt, hogy szakítson ő, vagy te.
2014. okt. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!