Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes lenne nekiindulni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne nekiindulni? (többi lent)

Figyelt kérdés

2 hónapja jöttem össze egy svájci sráccal, ebből 1,5 hetig találkoztunk minden nap, azóta neten tartjuk a kapcsolatot. Nekem ez az utolsó évem az egyetemből és úgy tervezem, hogy utána ott próbálok munkát találni magamnak.

Majd december környékén fogunk újra találkozni, akkor fogunk erről komolyabban beszélni, de eddig megígérte, hogy megpróbál segíteni.

Szerencsére az ország azon részen él, ahol többnyire a németet használják, viszont azért nem árt ha valamit tudok franciául. Ő mindkét nyelven beszél, így ebben is tud nekem segíteni.

Szüleim nincsenek ellene, ha tényleg boldogulni tudok, bár szeretnék jobban megismerni őt, szóval részben ezért is fog jönni legközelebb.


2014. szept. 27. 22:57
 1/2 anonim ***** válasza:

1. A diplomáddal el tudsz helyezkedni?

2. Ha kiköltözöl, de mégse jön össze a kapcsolatotok, fenn fogsz tudni tartani a várható fizetésedből egy albérletet, és emellett meg tudsz élni?


Ha erre a két kérdésre igen a válasz, akkor próbáld meg, ellenkező esetben ne! Az első pont hiánya miatt azért, mert frissen végeztél, és ha nem kezdesz el a végzettségednek megfelelően dolgozni, akkor tapasztalat híján később se lesz erre lehetőséged. (Ki akarna később felvenni egy tapasztalatlan 40-es pályakezdőt?) A második pont azért fontos, mert ha megromlik a kapcsolatotok, könnyen csapdába kerülhetsz: nem akarod feladni az addig elérteket, ezért benne maradsz kényszerűségből egy olyan kapcsolatban, ami boldogtalanná tesz, ez pedig olyan ár, ami túl nagy azért pusztán, hogy kint élhess.

2014. szept. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Aki mer az nyer!En mertem,es nyertem!Legrosszabb esetben hazamesz a szüleidhez,de ha nem probalod meg sosem fog kiderülni mi lett volna ha.....
2014. szept. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!