Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elmennétek beteg látogatóba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmennétek beteg látogatóba a párotokhoz?

Figyelt kérdés

A helyzet, hogy csak csütörtök péntek vasárnap tudok találkozni a barátommal. Csütörtökön csak 2 órára. A jövő péntek és vasárnap kiesik, mert kirándul a családjával, így ma tudtam volna hosszabb időt tölteni vele. Most jelezte, hogy ne haragudjak, de nem jó a ma, mert beteg, ezért lemondta. Régen amikor felajánlottam, hogy átmegyek hozzá beteglátogatóba, mindig lemondta. Volt, hogy mondtam, hogy majd meglepem és odaállítok, de ennek se örül. Nem szereti az ilyen spontán dolgokat. Magamból kiindulva én örülnék, ha beteg lennék és meglátogatna...de alapból lemondja a találkát, ráadásul a szülei is otthon vannak. Nagyon szeretném meglátogatni,de hogy őszinte legyek, félek, hogy rosszul sülne el.

Nembeszélve arról, hogy lázas, és orvoshoz megy.

Ti meglátogatnátok vagy tiszteletben tartanátok az akaratát? Annyira hiányzik.:(


2014. szept. 28. 09:33
 1/3 anonim ***** válasza:
El!
2014. szept. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Legalább akkor, amikor már jobban van.
2014. szept. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szívem szerint azt írnám, menj el és látogasd meg, de a jéghideg eszem mást tanácsol.

A fiúk/férfiak teljesen máshogy élik át a betegséget, mint a lányok/nők.

A lányok szeretik -még betegség esetén is- a babusgatást, dédelgetést, de a fiúk gyűlölik ha gyengének, védtelennek látszanak.

Bármilyen hihetetlen is a számodra, de a fiúk/férfiak még a legkisebb nátha esetén is képesek átélni a halálközeli állapotot! :)

Én azt tanácsolnám, maradj otthon és ÍRJ Neki.

Írd azt, hogy rettenetesen HIÁNYZIK, és alig várod, hogy újra LÁTHASD! :)

2014. szept. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!