Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek belemenjek? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek belemenjek? Vagy majd lesz olyan, aki nekem is tetszik?

Figyelt kérdés
Sok fiúnak tetszettem már, de nekem eddig egyik sem, mindnek mondtam, hogy csak barátok lehetünk. Van egy fiú, aki mindig ír, nagyon tetszek neki, de nekem nem tetszik. Megmondtam neki, hogy csak barátkozni szeretnék, de ő nem adja fel. Olyan dolgokat tesz, amiért más lány csak álmodik, tényleg, szerintem a helyemben már mindenki összejött volna vele. Nekem sajnos még így sem tetszik. Vannak fiúk, akik tetszenek, de ők nem vesznek észre, nem ismernek, csak látásból. És lehet, hogy ők nem tennének értem ilyeneket, nincs ilyen jó természetük. Szerintetek mit csináljak? Belemenjek egy kapcsolatba, hátha közben megtetszik? Vagy jön majd olyan, aki nekem is tetszik, és ő is szeretni fog?
2014. szept. 28. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Te életed, te döntésed.. Függ attól, hogy hány éves vagy, mennyire vágysz kapcsolatra meg ilyenek, szerintem azt ne várd el innen egy ismeretlentől se, hogy megmondja mit tegyél.. Ha nem vonz a srác akkor szerintem felesleges vele játszadoznod, inkább járj el több új helyre, legyél nyitott és akkor csak találsz egy olyan valakit akit Te is szeretnél, nem csak ő Téged.
2014. szept. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez gyakori, rengetegen körülugrálnak, ezért lassan senki sem lesz elég jó neked, megszokod és nem becsülöd a figyelmet.
2014. szept. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem odtobaság csak azért összejönni valakivel, mert nincs más. Járni valakivel szerelemből kell.

Arról nem is beszélve, hogy így őt is átvered.

2014. szept. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van egy mondás: Becsüld meg, amid van.


Amúgy a nők miért nem hogy nem adják alább maguknál (külsőleg) de még feljebb is teszik a lécet?

2014. szept. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%

1: Elgondolkoznék azon, hogy miért nem jövök össze mással? Nem lehet, hogy magasak az elvárásaid? (Nekem pl azok voltak.)

2: Ami feltétlenül kell, az a vonzalom. Ha nincs meg, akkor hiába, nem fog működni. Én összejöttem kb hasonló szituban egy sráccal. Úgy éreztem, hogy még valami vonzalom is van (bár nem az igazi). Viszont egyből utána tudtam, hogy ez nem fog működni.

Ha tizenéves vagy, nem kell elkapkodni. Élvezd, hogy annyi srácnak bejössz, aztán majd bekopogtat váratlanul, aki neked is tetszik.

2014. szept. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!