Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy értessem meg Vele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értessem meg Vele, hogy így nem viselkedünk lánnyal? Rákérdezzek, mit akar?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm öccse elég bunkó volt velem mostanában, lassan már nekem volt ciki, úgy beszélt velem.

Tegnap úgy volt, hogy náluk alszok, de végül is a legjobb barátnőm nem aludt otthon és ezt velem az éjszaka közepén közölte, egy szórakozóhelyen. De mondta, hogy menjek oda nyugodtan, az anyukájuk úgysincs otthon, a tesója meg nem foglalkozik velem.

Aha, a vége az lett, hogy együtt aludtunk és történt közöttünk ez és az, meg egész hajnalban mondta, hogy mennyire régóta akarta ezt, milyen sokat gondol rám, stb.

De ettől függetlenül reggel és délelőtt ugyanolyan flegma és bunkó volt, mintha semmi nem történt volna. Aztán mikor elindultam, ő is ment valahová és elkezdett erősködni, hogy ő igenis hazakísér. Akkor minden jó volt, megint normálisan beszélgettünk.

Most pedig írt, hogy 8-9 körül találkozhatnánk, elmehetnénk moziba és vacsorázni...

De így nem viselkedhet, hogy ma még odavan értem, holnap pedig észre sem vesz a gimiben.


Tapasztaltabb nálam, mert ő már lefeküdt pár lánnyal, barátnője is volt, én pedig vele csókolóztam tegnap először.


(Én 17 éves vagyok)


2014. szept. 28. 18:00
 1/7 Bad G-Sus ***** válasza:
megakar dugni
2014. szept. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Arra tegnap is lett volna esélye, mégsem akarta.
2014. szept. 28. 18:05
 3/7 Bad G-Sus ***** válasza:
majd legkozelebb megfog
2014. szept. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyéb vélemény?
2014. szept. 28. 18:08
 5/7 anonim ***** válasza:

Kicsit zavaros.

Szerintem bejössz neki.

Lehet, hogy nem akar még felvállalni mások előtt, azért olyan a gimiben veled.

Lehet, hogy csak meg akar...

2014. szept. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem értelek, annyira zavar téged, hogy a srác egy tapló, de ez bejön neked, mert hagytad volna, hogy megdugjon. Akkor mi a bajod?
2014. szept. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem az jön be, hogy tapló.

Amikor kettesben voltunk, nyoma nem volt annak, hogy milyen szokott lenni amúgy. Akkor, abban a helyzetben nem tudtam tisztán gondolkodni.

2014. szept. 28. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!