Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha egy férfi szeret, de azt mondja, egyelőre nem akar látni?

Figyelt kérdés
Párommal két és fél éve együtt voltunk, több veszekedésen túl vagyunk, de mindig éreztem, hogy szeret, és én is őt. Utolsó napunk is csodálatosan telt el, csak este elrontottam, csúnyán viselkedtem. Kijelentette, elege van, elrohant. Később (még aznap éjjel) elmondta, nem akar egyelőre látni. Nagyon dühös volt, tegyük hozzá, ő egy lobbanékony ember. Reggel elment, úgy, hogy nem köszönt, nem nézett a szemembe. Nagyon fájt, nagyon fáj. Vajon reménykedhetek -e még? Gondolom, most egy hosszabb szünet kezdődik, de meddig, lehet, hogy örökké..? Vagy felkeres, esetleg felhívjam? Férfiak véleményét is nagyon szeretném tudni, hasonlóan éreztetek/cselekedtetek már? 33/L

2014. szept. 28. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért akadt ki? Mit tettél? Nem mindegy.

El tudok olyat képzelni, ami miatt tényleg elege van és nem akar látni, mert hiába szeret, de pl. nem lehet veled együtt élni.

De azt is el tudom képzelni, hogy nem is akar veled lenni, csak egyszerűbb mellébeszélni.

2014. szept. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Türelmetlen voltam vele, mindketten fáradtak voltunk. Sürgettem valami miatt, elég durván. Ezen akadt ki. Igen, ezt ő is mondta, nem lehet velem együtt élni, nehéz a természetem. Ettől függetlenül szeret engem, mi lehet a vége? Én nagyon szeretem, mindent megpróbálok, hogy megváltozzam. Ahogy ismerem, nem fog keresni. :(
2014. szept. 28. 19:40
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát ha ez a 100. ilyen eset volt, akkor lehet, hogy már elege van és nem akarja folytatni.

Ha néha van ilyen, az érthető, mindenhol vannak kisebb viták. Ezt el kell fogadni.

Egyébként tényleg nagyon csúnyán viselkedtél? Vagy csak ő túlozza el?

Te is keresheted ám, ha még szeretnéd, ha lenne folytatás. Tudja, hogy te szeretnéd folytatni, aztán a következő lépés meg már legyen az övé.

2014. szept. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg elég csúnyán viselkedtem, de ő ráadásul túlérzékeny. Sokadik esetnek mondható, de ilyen kijelentése még nem volt, hogy egyelőre nem akar látni.. és sajnos tudom, nem viccel, nem az a típus. :-( Egyelőre nem merem hívni, még csak egy napja történt. Köszönöm a segítséget!
2014. szept. 28. 20:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Hagyd lenyugodni, de erősen elgondolkodhatnál a viselkedéseden.
2014. szept. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az utolsónak: Meddig tarthat, míg lenyugszik? Ne keressem? :( Köszönöm a segítséget mindenkinek!
2014. szept. 30. 19:48
 7/7 anonim válasza:

Nekem is hasonló típus a barátom, de én ilyenkor minél előbb személyesen meg akarom beszélni vele a dolgot, mert utálom ha harag van köztünk. Általában megkeresem, elmegyek hozzá és nem megyek el, amíg ki nem békülünk :D

Sajnos most is haragszik rám egy hülyeség miatt, de ma nem tudok vele találkozni, de írtam neki egy csomó békülős üzenetet, aztán holnap megkeresem, hátha addig le is nyugszik.

2014. okt. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!