Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mindegy lenne, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mindegy lenne, hogy akivel együtt vagytok, az titkol mindenki előtt, vagy felvállalja a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2014. szept. 28. 19:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. szept. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Nem mind1
2014. szept. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Nem. Ha valaki titkolni akar, akkor valamit nem mondott el, vagy valamit szégyenl. Vagy csak nagy ívben szrik a fejedre, mert csak szexre kellesz neki.

n

2014. szept. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Naná, hogy nem mindegy.

Mi oka lehet rá, hogy titkoljon?

2014. szept. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
#4 Mert ez túl nagy kérés, nehéz feladat neki. Túl zárkózott, és ilyen témákról nem szeret beszélni senkivel. Nem akarja, hogy faggassák erről a témáról. És szerinte bennem nincs semmi együttérzés, hogy ezt nem fogadom el.
2014. szept. 28. 19:38
 6/24 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben engem nem zavarna a dolog, én is megvagyok anélkül, hogy bárkiről a barátnőmről beszélgessek.
2014. szept. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

#6

És ha a barátnődhöz mész, te is inkább hazudsz vmit, nehogy megtudják otthon, hogy van valakid?

2014. szept. 28. 19:43
 8/24 anonim ***** válasza:
Nem lenne mindegy.
2014. szept. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Egy dolog, ha nem szaladgál egyik ismerősétől a másikig, hogy "képzeld én vele vagyok együtt", és megint más, ha kérdezi valaki, akkor nem vallja be, hogy veled van, nem vállalja fel, hogy együtt menjetek valahova, esetleg a közös képeiteket, ilyesmi.

Előbbi érthető, utóbbit nem tolerálnám.

2014. szept. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
93%

Ez nem kifogás, hogy nem szeret beszélni a magánéletéről. Sokan nem szeretnek, és nem is kell. Ezt lehet kezelni, ha valaki tolakodó, azt is le lehet állítani.

Ha meg annyira nagyon-nagyon-nagyon-nagyon zárkózott, akkor meg minek neki barátnő?

Egyébként ha hazudozik, akkor nyilván tud kommunikálni, hazudni meg kitalálni mindenfélét még nehezebb is, mint megmondani az igazat.

Nekem ilyen barát nem kéne. Ne legyek titok, ne szégyelljen, ne tartson cikinek, kellemetlenségnek.

2014. szept. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!