Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez azt jelenti hogy nem szeret?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelenti hogy nem szeret?

Figyelt kérdés
Azt mondta hogy bármikor képes lenne elengedni ha eljön majd az ideje.. ha valaki szeret mond ilyet?
2014. szept. 28. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem
2014. szept. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez a mondat jelentheti mindkettőt. Leírnád milyen helyzetben voltatok,amikor ezt mondta? Egyszer én is mondtam ilyet a volt páromnak és be is tartottam. Amikor láttam rajta,hogy menni készül,de nem meri kimondani,én elengedtem és azóta is hálás nekem ezért.
2014. szept. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!