Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Napjainkban létezhet olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Napjainkban létezhet olyan kapcsolat, ahol nincs domináns fél, egyszerűen meg tudnak beszélni mindent egymás között minthogy veszekedjenek, egymást elnyomják?

Figyelt kérdés
Ahol nincs az, hogy a férfi hordja a nadrágot azaz ő az úr a háznál és nincs az, hogy a nő párja egy papucs.

2014. szept. 28. 20:02
 1/8 anonim válasza:
Szeritem igen. De az biztos hogy nagyon ritka a mai világban.
2014. szept. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bizony létezik
2014. szept. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem régen se volt jellemző és most sem az. Az első időkben még lehet egyfajta egyensúly de ez évek elteltével úgyis megbomlik.
2014. szept. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze, hgy létezik. Jó ideje már be is töltöttem az életem keresőprogramjába :P
2014. szept. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Költőnő? ***** válasza:
Elég erős személyiségem van. Ez néha jó, néha rossz, de arra próbálok figyelni h ne kerekedjek felé. Hiszek az egyenjogúságban.
2014. szept. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért ne létezne? Én meghallgatnám a partnerem véleményét mindig, aztán kiértékelném és döntenék.:P
2014. szept. 29. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát van, de ritka.
2014. okt. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 MrPifta ***** válasza:
leginkább az azonos nemű pároknál. De heteróknál sem kell hogy a férfi elnyomja a nőt. A mi környezetünkben nem divat elnyomni a nőt.
2014. okt. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!