Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyi idő után viszitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi idő után viszitek haza a párotokat?

Figyelt kérdés

Fiúk és lányok válasza is érdekel. Gáz ha én már többször is voltam nála, de hozzánk még nem hívtam meg?

17/L


2014. szept. 28. 20:03
 1/10 anonim válasza:

Valamien szinten igen, gáz. De mi volt a baj? Én kezdeném azt hinni hogy nem gondolsz komolyan vagy nem vagyok elég jó ilyenre. A fiú nem kérdezett még rá miért nem hívod? Anyával van baj kérdező?

19/F

2014. szept. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez sok dologtól függ. Ha nekem lenne most valakim, vagy mostanában összejönnék valakivel, egy darabig nem szeretném bemutatni a szüleimnek, mert szükségét érzem felkészíteni arra, hogy anyukám kikészült idegileg, és furcsa dolgai vannak. Nem szeretném, hogy ez bárkit elijesszen. Normális családi légkörbe nem félnék bemutatni, csak nálunk most speciális eset áll fenn.
2014. szept. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Egy részt még csak két hete járunk, tehát szerintem még korai, másrészt meg anyukámmal nincs baj, de a nevelőapámmal annál inkább. Meg amúgy mi elég szegényesen élünk, meg mindig kupi van, barátnőt is csak ritkán hívok meg ide.
2014. szept. 28. 20:15
 4/10 anonim válasza:
Két hét az tényleg koria akkor nincs ezzel baj! :) Hagyd hadd érjen még a kapcsolat! Nem érdekelné az otthoni légköröd a fiú hidd el! :) Ez nem számít. A nevelőapád már annál inkább… Vele mi a gond?
2014. szept. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Költőnő? ***** válasza:
Nem szoktam elkapkodni. Több hónap.
2014. szept. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
fél évig a szüleim azt se tudták, hogy van barátom. mondjuk nagyon rossz a szüleimmel a viszonyom. viszont ha nálatok minden rendben, akkor picit gáz. 17/L
2014. szept. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szóval akkor más szerint is korai még, de az nem baj, hogy én viszont megyek hozzájuk sőt még lehet, ott is alszok?
2014. szept. 28. 20:26
 8/10 anonim válasza:
Hát ez már érdekesebb! :) Mondjuk én beszéltem egy héttel ezelőtt egy lánnyal az 2 nap után már beakart mutatkozni/mutani és le is fekedüni velem… Ez annyira gyorsan jött hogy annyira gyorsan hagytam is a csajt! De neketek ha már ott is alszol akkor akár be is mutathatod! Ha akarod. Am meg ne félj semmitől! :)
2014. szept. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 PearlDiver ***** válasza:
Akkor vidd bemutatni, amikor érzed hogy itt az ideje. Nincs erre általános szabály, az van amit ketten megbeszéltek. Legyetek őszinték :-)
2014. szept. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy nektek megfeleljen a helyzet. Ha meg problémás dolgokról van szó, arra készítsd fel a barátodat, ne ott lepődjön meg. Én már egy előző tapasztalatomból indulok ki, hogy vannak dolgok, amik zavarhatják a párunkat a családban, ezekre jobb időben felkészíteni.
2014. szept. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!