Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom be akar költözni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom be akar költözni egy másik városba a fősulija végett. Ahol lakunk és a város között 30 km, nagyjából 25-30 perc utazás autóbusszal. Próbáltam rászedni, hogy maradjon itthon és majd utazik, de nem sikerült. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Négy éve járunk együtt, minden nap tudtunk eddig találkozni és attól is félek, hogy két nap nem lesz elég. Hogy szedjem rá, hogy maradjon, vagy hogy legalább egy hónapot maradjon a városban?
2014. szept. 29. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is kb ilyen távolságból ingázom be az egyetemig nap, mint nap. Szerintem megoldható lenne, hogy mindennap találkozzatok (nálam legalábbis ez nem kizáró ok). Egyik nap te utazol fel hozzá, másik nap pedig ő hozzád.
2014. szept. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mivel egy városban lakunk, 5 percre egymástól eddig ilyenre nem volt szükség..

Ha itt maradna a városban, minden nap tudnánk találkozni, elmennék elé a buszra. Még nincs munkám azért is nem tudnék minden héten beutazni hozzá.

2014. szept. 29. 11:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Fél óra bőven belefér, legalább nem fogtok késni :)
2014. szept. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne tegyél semmit, az ő élete, az ő döntése.

Pl. te is mehetnél vele akár, de ha te nem akarsz menni, akkor nyilván megérted, hogy ő meg nem akar maradni, és sem ő, sem te nem akartok ebből engedni.

Ekkora távolság amúgy nem áthidalhatatlan, nem kell, hogy a kapcsolatotok rámenjen.

2014. szept. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mennék szívesen, de nincs pénzem amiből kihúzom magam néhány napig sem.. És ha nem találnék ott munkát akkor nem is maradhatok. De ez felesleges, mert amikor majd lesz szünetje akkor hazajön. Azért szeretném ha maradna, és utazna. Középiskolába is ugyan abba a városba járt és akkor is autóbusszal utazott, akkor ezt most miért ne lehetne megoldani?! :(
2014. szept. 29. 11:15
 6/8 anonim ***** válasza:

Ingáztál már életedben?

Én 8 év után már nem tudom folytatni. Egyrészt, mert a vonat is késik, másrészt, igaz, hogy csak 30 perc a vonatút, de az egész utazás (háztól házig) összesen oda-vissza 3-4 órát elvesz feleslegesen mindennap az életemből. Ennek ellenére, ha a páromat csak úgy láthatnám, hogy felutazok hozzá (mindennap vagy kétnaponta) 1,5 órát, akkor természetesen megtenném, de tőle is elvárnám, hogy néha jöjjön fel hozzám, mert ez egy idő után eléggé egyoldalú lenne (volt ilyenben is részem).

A ti dolgotok, hogy megoldjátok.

2014. szept. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Te most komolyan azért rinyálsz, mert napi 25-30percet kéne utaznod a barátodhoz?

Hát beszarok, hogy mik vannak...

2014. szept. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nincs pénzem utazni.. Az úgy elég érthető?
2014. szept. 29. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!