Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy bírtátok ki az összekö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy bírtátok ki az összeköltözés előtti időket, amennyiben valamiért várnotok kellett?

Figyelt kérdés

Még az albérletem lejártáig (április) várnunk kell a barátommal az összeköltözéssel.


Ő egyedül bérel lakást, sokat vagyunk nála, nekem vannak lakótársaim, külön szobákban, de nála mégis jobban kettesben tudunk lenni. (Az én albimban akarunk majd összeköltözni, és ezért nem kereshetek magam helyett ide senkit.)


Sajnos a két lakás 40 percnyi útra van egymástól, és már megbolondulok (én a 6-ban, ő a 11-ben). Minden cuccomból kettő van (ami kb 15.000-es egyszeri kiadást jelentett legutóbb), ott is, nálam is. Mindig ezernyiféle ruha/könyv/jegyzet és a laptopom vannak nálam, ha pl. másnap onnan megyek suliba vagy dolgozni.


Akivel volt olyan, hogy még nem tudtak összeköltözni, hogyan oldották meg?


28N


2014. szept. 29. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi biztos nem házasodtunk volna így össze, de ti tudjátok.
2014. szept. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csak piperékből vennék duplán és alsóneműből. A többit megtervezetten bepakolnám másnapra.

Alapjában véve így élnek azok is, akik kollégiumban laknak és hétvégente, kéthetente járnak haza. Cipelik a szükséges cuccokat.

2014. szept. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1: mi sem, csak az együttélés miatt írtam a családi kapcsolatokba:)
2014. szept. 29. 16:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi nehezen, de kibírtuk (csak közöttünk 250 km volt).

Pipere cuccból vegyél csak kettőt, a ruháidat, jegyzeteidet mindig vidd magaddal. Tudom, nem a legjobb megoldás, de fölösleges mindenből kettőt vásárolni, hisz 1. nem vagytok egymást olyan messze, hogy ha véletlen valami nagyon fontos otthon marad, akkor ne lehetne érte elmenni, 2. ha eljön az április mit csinálsz majd 2 ugyanolyan szoknyával/kabáttal vagy bármivel.


Amúgy meg számoljátok vissza a heteket, aztán a napokat. Nem könnyű, de gondolj arra, hogy milyen jó lesz majd együtt.

2014. szept. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

2,3: igen, köszönöm, igazatok van, ez tényleg ilyen kis kolis élet. de hát ez tart fiatalon!


igen, én sem gondoltam, hogy mindenből újat veszek, csak a piperéből, amiből elég sok van, de most egy időre letudtam ezzel a 15 ezres kiadással. Persze 40 percet ki lehet bírni, ez is igaz.

2014. szept. 29. 16:12
 6/6 anonim ***** válasza:

40 perc? Az tök jó.


Én Pest mellett laktam, ő az 1-es végállomásánál. Az minimum másfél óra út.


Amúgy nekem szépen lassan kerültek át cuccok, vagy volt, hogy vittem magammal váltást.

Ebben csak az volt a szép, ha kitaláltuk szombaton, h túra, mert semmim nem volt hozzá (szoknyában mászkálok). Így kaptam kölcsön gatyót, meg cipőt. Jól néztem ki benne (még jó, hogy olyan magas, mint én, meg a lába is "csak" 4 számmal nagyobb), de legalább el tudtam menni.


Eszem ágában sem volt mindenből 2-t venni (kiv. tusfürdő meg fogkefe,mert az nála is volt; a deo meg a szemcerka/spirál simán belefért a tatyózsebbe).

2014. szept. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!