Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbáljam meg elfejteni?

Figyelt kérdés
Van egy srác akibe sajnos úgy érzem beleszerettem vagyis rengeteget gondolok rá annak ellenére hogy személyesen még csak egyszer beszéltünk de neten sokat. És csak annyi a baj hogy elég sok köztünk a korkülünbség(17év). Próbáljam meg elfelejteni és nem beszélni vele vagy mi tévö legyek?
2014. szept. 29. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Én olyankor direkt igyekszek minél jobban hanyagolni a mindennapokba az illetőt. Bár mondjuk neked még mindig jobb a helyzeted ezzel a 17 évvel...
2014. szept. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

próbálom de szinte mindig rá gondolok :(

akkor nálad még több a különbség?

2014. szept. 29. 16:48
 3/6 anonim válasza:
Attól függ, hogy az a 17év hogyan korkülönbség. Elmúltál már 18?
2014. szept. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
18 vagyok :)
2014. szept. 29. 17:25
 5/6 anonim válasza:
Az nem durva korkülönbség akkor :) derítsd ki, hogy kölcsönös-e a dolog és ha igen akkor hajrá :)
2014. okt. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :)
2014. okt. 5. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!