Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fontosabb neki a cigi mint én?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontosabb neki a cigi mint én?

Figyelt kérdés
Csalódtam a barátomban. Azt mondta nekem hogy nincs pénze hogy kijöjjön hozzám a hétvégére, szóval mondtam neki hogy akkor apummal elmegyünk érte. Majd apukám barátnője mesélte hogy a barátom cigit vett magának (elég sokat dohányzik).szóval ezek szerint arra van pénze.

2014. szept. 29. 17:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
ezt hívják függőségnek, mond meg neki hogy ha nem hajlandó alábbhagyni vele akkor szakítasz vele, ha erre se jön meg az esze hát hajrá
2014. szept. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Téged könnyen le lehet cserélni:)
2014. szept. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget
2014. szept. 29. 17:29
 4/19 anonim ***** válasza:
szerintem meg lehetnél megértőbb vele. gondolom te nem dohányzol így nem tudod milyen a függőség
2014. szept. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Aki rendszeresen dohányzik,attól nem kérhetsz ilyet,nem megy egyik napról a másikra.És meg fogja venni a cigijét,mindig,ettől Te még fontos lehetsz Neki.És ha mást vett volna,mondjuk zoknit,mert mind lyukas,akkor is háborognál.Nem kell ezt túlreagálni.
2014. szept. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Cigije > Te

Ha szerette volna veled tölteni a hétvégét akkor megoldotta volna.

2014. szept. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
igyekszem megértő lenni vele ,csak mondja hogy nincs pénze ,de cigire mindig akad utána meg tőlem kér pénzt hogy haza jusson.
2014. szept. 29. 17:41
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem fontosabb neki, neki a cigi olyan mint neked a kaja. Kibirnal egy hetveget kaja/innivalo nelkul a baratoddal? Es jol tudnad erezni magad? Naugye...
2014. szept. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
lehet hogy jobban oldja a stresszt, mint te.
2014. szept. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Csakhogy a cigi nem az életbenmaradás alapja mint a táplálék.

Egyáltalán neked hogy jött össze a kettő?

2014. szept. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!