Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Legjobb barátnőm párja szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barátnőm párja szerelmet vallott nekem! Ezt lehet helyesen lekezelni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Míg a közép iskolába lettünk legjobb barátok és a mai napig is (közel 7) éve nagyon jóban vagyunk a b.nőmmel. Ebből 4 éve együtt van a párjával, akivel én is nagyon jóban vagyok, sokszor mentünk négyen (az én párommal) programokra. AZ utóbbi fél évben én és a párom között megromlott a kapcsolat, így sok időt töltöttem a barátnőméknél.

2 napja náluk voltam és TV-ünk közbe beszegettünk (barátnőm nem volt otthon) épp egy eszmei vita közepén voltunk a filmmel kapcsolatba, erre elkezdett csikizni, majd oda hajolt és azt mondta, ha ilyen nőm lenne sose engedném el. Rá nézte majd kinevettem, hogy ne hülyülj ezt te se gondolhatod komolyan. Eltelt egy kis idő szó nélkül néztük tovább a filmet. Majd elkezdett simogatni a hajamat, ami nálunk természetes volt mindig is így eszembe se jutott h valami köze lenne az előző mondatához. Majd oda hajolt és megcsókolt és nem engedett elhúzódni, és elkezdte mondani, hogy évek óta oda van értem és, hogy mennyire szeret. Annyira jól esik neki, akárhányszor ott vagyok...stb stb. Teljesen ledöbbentem meg se tudtam nyikkanni. Hirtelenjében mondtam neki, hogy szó sem lehet ilyesmiről, és hogy te neked teljesen elment az eszed?? Azt ott is hagytam, azóta többször is hívott. Nem tudom, hogy kezelhetném a helyzetet. Barátnőmnek nem mondom el azt már biztos, de a párjával nem tudom, hogy mit kezdjek, mert nagyon jó barátom és sohasem fordult meg a fejembe, hogy többnek gondol barátnál...Valaki hasonló helyzetben volt már, hogy tudnék úgy kijönni ebből a helyzetből, hogy legkevesebbet kárt okozzak?



2014. szept. 29. 17:37
 1/7 SullaFelix89 ***** válasza:
lol "elkezdett simogatni a hajamat, ami nálunk természetes volt" jót röhögtem ezen.
2014. szept. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem jól fogalmaztam,úgy értettem, hogy mindig is jóban voltunk így mindig megölelt mikor találkoztunk meg adott puszit...tehát arra akartam kilyukadni, hogy baráti alapon volt kontaktusunk pl megölelt ha sírtam, vagy megsimogatott stb.
2014. szept. 29. 17:46
 3/7 SullaFelix89 ***** válasza:

Figyelj mi férfiak csak úgy haverságból sohasem fogunk ölelgetni meg vigasztalgatni a barátnőnkön kívül más nőket ha nekiáll rinyálni csak akkor ha meg akarjuk dugni.

Máskor jobban figyeld a jeleket.


Amúgy a tanácsom ez a szerencsétlen már évek óta utánad vágyakozott csak nem volt bátorsága sohasem beismerni és közben a barátnőddel volt.

Vagyis ez egy gyenge sunyi alak akitől jobb ha minnél hamarabb megszabadultok a barátnőddel együtt.


Az ilyen fazonok akik évekig magukban tartanak valamit szoktak bekattanni is attól függetlenül, hogy normálisnak tűnnek.

2014. szept. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagy pofátlanságnak tartom, hogy pont a csaja barátnőjénél próbálkozik be. ha csak dugásért akkor azért ha meg tényleg évek óta szerelmes beléd mi a francnak van a barátnőjével? Én elmondanám a barátnőmnek, de ez rajtad áll, itt mindenesetre már valaki sérülni fog az biztos. Ezt viszont a kedves pasi intézte.
2014. szept. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

hááát, akármilyen nehéz is,én elmondanám ezt a barátnőnek :/

valószínűleg a nincs jobb/így a közeledben lehet alapon van a barátnőddel a pasas, szerintem megérdemli, hogy megtudja.

enyhén önző is a srác...mit várt mégis? akkora r.banc leszel, hogy a legjobb barátnőd háta mögött csinálod majd vele/lesz.rjátok a legjobb barátnőd és sitty sutty összejöttök? :/

szerintem ezzel te is belekeveredtél a dologba, a leghelyesebb dolog a barátnőd felvilágosítása lenne. nem szereti őt a barátja, te most nem mentél bele, de lehet mással sikerül megcsalnia..

2014. szept. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elmondanám neki mi történt. Nem lehet jobban kezelni, lepofozhattad volna, de majd a barátnöd megteszi helyetted miután megtudja mit tett
2014. szept. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mint egy szappanopera Hááá-háá :D


Na, most a bunkóságomat félretéve vegyük komolyan.

*Khm-khm*

A pasi egy aljas tuskó mellesleg töketlen. Feltehetőleg csak azért jött össze a barátnőddel, hogy a közeledben lehessen mint valami megszállott fanatikus.

Szokták mondani az igazság fáj de a barátnőd megérdemli, hogy őszinte légy és felvázold az egész helyzetet. Sőt nem is, hogy megérdemli ez a helyes döntés. Lehet, hogy ezzel megbántod és lehet, hogy hitetlenkedni fog (természetes reakció) de ha kicsit is belegondol ráfog erre jönni. (Csak nem olyan jó színész a srác, hogy elhitette a barátnőddel, hogy minden TELJESEN rendben).


Ui: MENEKÜLJETEK EZ EGY PSZICHOPATA

2014. szept. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!