Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » NAGYON FONTOS Szerintetek mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NAGYON FONTOS Szerintetek mi tevo legyek ez esetben?

Figyelt kérdés

A parommal mar nem egyszer jottunk ossze, nagyon szerettuk illetve szeretjuk egymast.. a kapcsolat vege mindig az volt, hogy meg kell tudnia milyen lessz nelkulem.

Mar szinte 3 eve ismerjuk egymast es legutobbi kapcsolatunk par napja ert veget.. mindig felkeressuk egymast, es mindig erdeklodik irantam. Mennyi eselye van annak, hogy ujra minden a regi lessz?


2014. szept. 29. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez ilyen se veled se nélküled szituáció, ugye? Döntsétek el ti, hogy megér-e nektek még 1 próbát vagy inkább megpróbáltok keresni mást.
2014. szept. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Hát, ha lehet ezt mondani, akkor együtt érzek veled.:)

A mi kapcsolatunk 7 hónapja tart, 17 éves vagyok, ő pedig 19. Soha nem voltam szerelmes, nem tetszett senki, egészen addig, míg meg nem ismertem őt. Egyszerűen tökéletes, ő az, akire szükségem van és bármit megtennék érte. Nálunk a problémák ott kezdődtek, hogy ő érettebb gondolkodású, mint én. (most nehogy azt gondold, hogy én egy idétlen csitri vagyok). Féltékeny, érzékenyebb, kicsit talán hisztisebb is. Voltak fiú barátaim és ez zavarta őt, már emiatt is szakítottunk meg még sok olyan dolog, ami neki rosszul esett, mert hogy ő másképp csinálta volna a helyemben stb...Innen látszik, hogy nem vagyunk mindig egy véleményen. Szoktak vitáink lenni és azok szakítással végződnek, ami rohadtul nem normális és ezt mindketten tudjuk, de nem bírjuk ki egymás nélkül sokáig. Ha lenyugodott és tiszta fejjel gondolkodott egyből rájött, hogy hülyeséget csinált. A mi kapcsolatunk ilyen. Nem tudok mit csinálni. Kelljen életem végéig szakítani és összejönni vele havonta, nem érdekel, csak legyen ő itt nekem. Nagyon szeretem és soha nem tudnám elengedni.:) Ha ti is szeretitek egymást, akkor a viták ellenére is ki fogtok tudni békülni. Anyukám szerint már rég hagynom kellett volna, de nem tudjuk. Sem ő sem én. Nem hagyhatom ki a legjobb dolgot az életemből.:) Én bízom abban, hogy össze fogunk csiszolódni, mert igazán szeretjük egymást. Rengeteg más olyan dologban hasonlítunk, amiben ezelőtt senki mással. Nekem megéri. Gondolkozz el azon, hogy neked megéri e. Mindennél jobban szeretem!

Lehet, hogy ez olyan se veled-se nélküled kapcsolat, mint amibe ti is vagytok, de nekem sokkal jobb vele, mint nélküle.:)

Majd mesélj hogyan alakulnak a dolgok. Remélem minden úgy alakul, ahogy szeretnéd! :)

2014. szept. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Meg mindig csak annyi, hogy baratilag beszelgetunk.. mindig en kerestem fel ezert vartam, hogy o irjon es nem hiaba..

Nekem nagyon hianyzik, nem megy ez a "barati" kapcsolat.. szamomra ez ennel sokkal tobb..

Szerintem mar eldontotte, hogy uj eletet kezd..

De az igazat megvallva nem erzem, hogy vege lenne, nem erzem, hogy veget ert a kapcsolatunk...

Elotte ha kapcsolatban is voltam, nem ereztem senki irant semmit.. viszont o nelkul egy percet alig birok ki...

Mi mind ketten 16 evesek vagyunk, mindenben hasonlitunk.. ahogy szellemileg ugy kinezetben is.. sokan azt is kerdeztek hogy testverek vagyunk? hianyzik es ez ellen nem tudok semmit csinalni :/

2014. okt. 2. 12:42
 4/5 anonim válasza:

Ha úgy érzed, hogy számodra tényleg ő az igazi, akkor ne hagyd annyiban. Várj egy kicsit, ha szeret és veled akar lenni, akkor hiányozni fogsz neki és újra kezditek. Ha nem így történik, akkor nem szeret téged eléggé és tovább kell lépned. Te tegyél meg mindent, ne az legyen, hogy évek múlva is arra gondolsz vissza, hogy menni hagytad azt, akit szerettél. A te lelkiismereted tiszta lesz, ő meg bánhatja, hogy eldobott magától egy olyan lányt, aki mindent megtett volna érte és tényleg szerette.

Az utolsó válaszoló voltam :)

2014. okt. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat:)
2014. okt. 3. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!