Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez természetes?

Figyelt kérdés

A barátommal 1 hete vagyunk együtt. De kicsit úgy érzem, hogy annyira nem érdeklem őt, vagyis pl nem ír nekem sokszor vissza szívet vagy nem vigasztal meg ha interneten leírom neki, hogy mi a baj. De élőben viszont sokszor ölelget meg puszilgat meg minden. Ez szerintetek mi miatt lehet?

Bocsánat a furcsa megfogalmazás miatt. Csak értelmes válaszokat szeretnék, köszönöm :)


2014. szept. 29. 18:07
 1/4 anonim válasza:

természetes, hogy nem ír vissza annyi szívet facebookon :D számolod ki mennyit ír darabra?

tudod ő valószínűleg egy értelmes ember, aki nem neten éli az életét.

2014. szept. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hidd el, nekem ha élőben szeret, akkor semmi baj.


SEMMIT, DE SEMMIT sem számít, hogyha szíveket írkáltok.


Egyébként hány éves vagy? Tényleg nem kell ezzel foglalkozni, interneten én sem szeretek vigasztaló szövegeket írni, személytelen.

2014. szept. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Még a kapcsolatunkat sem igazolja vissza facebookon. És tudom gyerekesen hangzik, de nekem ez egy kicsit rosszul esik :( amúgy 16 vagyok.
2014. szept. 29. 18:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Én sem igazolnám vissza a facebookon a helyében.

Amit 13 éveseknél látok, hogy jönnek a kommentek:

,,Sokáig!" vagy ,,Sok boldogságot!" - Ha még esküvő előtt lenne, de jajj...


Ez ki tud készíteni!

2014. szept. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!