Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiúk miért nem kérik meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk miért nem kérik meg a barátnőjük kezét? Milyen esetben kérnék meg? És hány éves korukban?

Figyelt kérdés

2014. szept. 29. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Én 22 évesen kértem meg barátnőm kezét. Mert szeretem...ő álmaim nője és én vele szeretném leélni az életem. Ezt jeleztem neki vele. Ő az enyém én az ővé.
2014. szept. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%

Hát igen, ezért nincs egy házaspár sem a világon.

Ja várj..

2014. szept. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha lenne egy olyan lány/nő,akivel közös életet tervezhetnék,akkor simán megkérném a kezét.De mivel még a kapcsolat sem jön össze,így aztán messziről elkerül a gondolat is efelől. :)
2014. szept. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Nekem ahhoz stabil 2 év együtt élés kell hogy megismerjem és el tudjam dönteni.


De van akik alapból nem kérik meg mert ez van akinek nem fontos és anélkül is lehetnek boldogok. Nekik is igazuk van.

2014. szept. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Amikor megérnek rá, akkor kérik meg. Van aki soha nem nő fel ehhez eléggé. Az én férjem alig volt 21 amikor megkért. Másfél év után össze is házasodtunk. Nyilvánvalóan azért kért meg, mert szeret és velem akarta leélni az életét:)
2014. szept. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Miért kell azért lepontozni valakit, mert fiatalon házasodott meg és normális életet szeretne élni? Ez lenne a normális!

Remélem elérem a 60%ot! :D

2014. szept. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hagyd utolsó... A mai világban már divat nem házasodni, és minden második kapcsolatba gyereket odaszülni szóval kb ezért pontoznak le:). Mert ha nem így élsz akkor nem vagy trendi...


Ha ez az ára...vannak akik inkább "régimódiak", pl én is:)

2014. szept. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A házasság a férfiak számára rossz üzlet. A feleség valamikor kitalálja, hogy neki most válni van kedve, aztán visz mindent, mert neki van vaginája és a híd alá kerül a férfi.
2014. szept. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Házassági szerződés.


Az a férfi akinek van vagyona, illetve félti a kis fizetését, és nem köt házassági szerződést, meg is érdemli....

egyébként 1: nem olyan nőt kell elvenni aki válás esetén tisztességtelen, illetve nem kell vele szemét módon bánni pl megcsalni, és akkor nem akar bosszút állni az esetleges váláskor

2. ha nem írja alá a házassági szerződést, nem kell elvenni:)

2014. szept. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!