Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok boldog vele, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok boldog vele, de nélküle se. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nagyon szeretek valakit. Nem azért nem vagyok boldog, mert mást szeretek, vagy őt nem. Imádom. Együtt élek vele már több mint fél éve. Eleinte remekül kijöttünk, sok volt az együttlét is, törődtünk egymással. Aztán szépen lassan 'rámunt'. Vagy megszokott, gondolom. Többet bunkózik, felemeli a hangját apróságokért, kiakad, és hetente ha egyszer hozzámnyúl.. (akkor is én kérem..). Nagyon szeretem, az életemnél is jobban, tényleg. És pont ezért fáj, hogy nem törődik már velem. Arra is gondoltam már, hogy csak pótolni akarta az exét, akit tényleg nagyon szeretett. Azt a lányt tényleg szerethette minden hátsó szándék nélkül, engem talán nem; ugyanis anyagilag én támogatom mióta együtt élünk. Nem mondom hogy kihasznál, érzem hogy szeret; amikor kedves.. Amikor lehord, meg lehülyéz akkor már kevésbé (de nem szoktunk haragban lenni, utána nem sokkal megölel és 'kibékül', de akkor is fáj). De ha meg elhagynám, tudom hogy sosem lenne más, és egyedül maradnék, mert nekem csak ő kell.. :) Ti mit tennétek a helyemben? L
2014. szept. 29. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
:(
2014. szept. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A boldogság az nem külső tényezőktől függ. Te összekevered a pillanatnyi örömöt a boldogsággal.
2014. szept. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Fél éve együtt éltek, mióta vagytok együtt?
2014. szept. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
10 hónapja. Hamar összeköltöztünk.
2014. szept. 29. 19:40
 5/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy túl megszokottá vált a kapcsolat és már nincsenek apró meglepetések. Talán attól jobb lenne ha kicsi izgalmakat vinnétek a kapcsolatba új kihívások, meglepetések kicsit kivágódni a szürke hétköznapoktól.


Többet bunkó a barátod mint kedves?

2014. szept. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem, végül is általában kedves. De néha olyan semmiségekért képes 'bunkózni'..
2014. szept. 29. 19:43
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy valami gondja van amit elhallgat. A legtöbb pasi eltitkolja az érzéseit. Kérdezd meg vagy "kutakodj" mi lehet a probléma.

Vagy egyik este lepd meg egy vacsival hátha jobban érezné magát.

Vagy írtad, hogy anyagilag te támogatod. Lehet, hogy az a baja, hogy nincs rendes munkája vagy a támogatásod miatt kevésbé érzi magát férfinak?

Bennük van ám ez az "én tartom el a családot én védelmezek mindenkit mert én vagyok a férfi" dolog. Talán ennek az elmaradása zavarja.


Vagy próbálj meg kommunikálni vele, megkérdezni tulajdonképpen miért is csinálja ezt.

Meg azt szokták mondani, hogy minden pár akkor ismeri meg a másikat leginkább mikor már összeköltöztek az is lehet, hogy alapjáraton ilyen és csak most mutatta meg a foga fehérjét.

2014. szept. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát, próbálok valamit. :( Köszi a tanácsot! Remélem lesz még jobb is. Lehet van aki azt mondaná, korai még így látnom, de nekem tényleg csak ő kell.. Soha nem is volt még másom, ő az első.
2014. szept. 29. 21:10
 9/9 anonim ***** válasza:
Te lelkileg nagyon gyengus vagy..És a mesében hiszel meg a nagy Ő-ben,de nemsokára rájössz hogy ezek csak illúziók,hisz forditva is rajonghatna érted igy egy fiú (nem ő) de ha neked nem tettszik annyira,akkor számitana-e hogy mit érez? Ugye hogy nem..Tehát nem tudsz belebujni más bőrébe,ez a baj. És elég nevetséges hogy ilyen hamar összeköltöztetek,az ilyen kapcsolatok nem hosszú életüek.
2014. okt. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!