Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti mennyire örülnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mennyire örülnétek egy ilyen ajándéknak?

Figyelt kérdés
hétvégén megyek barátnőmhöz és megszeretném lepni egy kovácsolt rózsával ha érdekel valakit hogy néz ki linkelek pár képet :) nektek tetszene? vagy milyen hatást érne el nálatok valaki ha kapnátok 1 ilyet

2014. szept. 29. 19:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Te csinálod?
2014. szept. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem csináltattam :)
2014. szept. 29. 19:57
 3/14 anonim ***** válasza:

"ha érdekel valakit hogy néz ki linkelek pár képet"

Nem lett volna egyszerűbb belinkelni egyből?

2014. szept. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

:)

Igazából örülnék, mert maradandóbb mint egy igaza rózsaszál és ezzel valahogy a szerelmedet is "tartósabbként szimbolizálhatod vele", ha érted miről beszélek.

Bocsi kicsit fáradt vagyok és ilyenkor már nem megy a fogalmazás :D

2014. szept. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én magamnak vettem olyat egyszer, mert akkor épp nem volt aki vett volna nekem. :D Azóta is ki van téve. Én nagyon örülnék neki a barátnőd helyében, szerintem szép ajándék. ;)
2014. szept. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én egy kovácsolt vibrátornak örülnék.
2014. szept. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én nagyon örülnék neki, a kovácsolt vas ágykeretekért is odavagyok :)) Meg persze, olyan szimbolikus is. Rózsa, ami sosem hervad el... De aztán ne legyen befestve ronda arany színűre a feje!
2014. szept. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nagyon unnepronto leszek, meg csak nekem fuzodik hozza ez a szomoru dolog, de nagyszuleim sirjan vannak kovacsoltvas rozsak, amit tobbszor el is loptak rola. Tehat nekem borzalmas ajandek lenne. De nagyon utalatosnak erzem magam, mert egyebkent biztos gyonyoru, de kicsit legyel korultekinto mielott odaadod, lehet csak nekem jon be rola a sirdisz..
2014. szept. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem klassz ajándék.:)
2014. szept. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

1.kép

[link]

2. Kép

[link]

2014. szept. 29. 21:10
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!