Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha olyan rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha olyan rossz érzés, hogy rám sem néz?

Figyelt kérdés

Mindenkinek előre köszönöm, ha elolvassa és még jobban, ha válaszol, hülye válasz NINCS, mindent meghallgatok!


Van egy lány, akit nagyon szeretek. Közeledtem hozzá vittem apróságot a születésnapjára stb. Ő ezután mindig köszöngetett itt-ott, mosolygott, ha nem iskolába találkoztunk volna, volt egy pillanat amikor több is lehetett volna köztünk és talán kialakulhatott volna valami.


Ezután továbbra is beszélgettem vele, ilyesmi, de egyre kevésbé viszonzott mindent. Elhívtam egy kicsit sétálni, de nemet mondott, arra hivatkozva, hogy szigorú szülei vannak, illetve, hogy nagyon elfoglalt.


Na, ezek a néhány perces beszélgetések már egyre erőltetettebbek lettek, míg végül most szeptemberben a szokásos szöveggel állt elő: Legyünk csak barátok.


Azóta természetesen semmilyen barátság nem alakult ki, ahogy ez szokott lenni! Tudjátok.


2014. szept. 30. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Az van, hogy van az a bizonyos pillanat, amikor lehetett volna valami. Ha azt nem ragadod meg, akkor soha nem lesz semmi. Ebben pár kegyetlen csalódás után beleérez az ember, és amikor legközelebb jön az a pillanat valaki mással, akkor eszedbe jut, hogy "most, vagy soha", és lépsz. Na, akkor, abban a pillanatban felnőttél.
2014. szept. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Keresd tovább a társaságát. Barátságból szerelem is kialakulhat! :)
2014. szept. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak sajnos nem lehet, ha bármikor beléphet valaki oda. Itt igazából a legkíváncsibb arra lennék, mi változott a lányban. Egyébként több pillanat is volt, csak most nyilván 1 egész évet nem bírtam itt leírni.
2014. szept. 30. 19:15
 4/5 anonim ***** válasza:

hmmm...most belegondolok abba, hogy az én kis cicám hányszor mondta már azt nekem, hogy legyünk csak barátok. :D :D :D

sose hagytam békén..és mindig pofátlanul zaklattam, nem hagytam békén..jesszus..mik voltak. :D :D

de mindig visszaszereztem, mert szeretem a kis cicámat. <3 <3

2014. szept. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

:)


Mindig ez az elfoglaltsága. Megértem, hogy színkitűnő, Év Tanulója stb, de csak van néha néhány perce ez biztos nem csak az...

2014. szept. 30. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!