Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki gyorsan segítene? Pls

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki gyorsan segítene? Pls

Figyelt kérdés
Most jöttem össze barátnőmmel és ő már is nyelves csókot akar ezzel nincs is gond de nekem ez lenne az első nyelves csókom szájra puszi már volt vele is és mással is.És én félek hogy rosszul fogok csókolni vagy valamit rosszul csinálok.Gyakorlatilag a kérdés.Hogy kell csókolni?Tudom nevetségesen hangzik de hát sajnálom ez vagyok én.
2014. szept. 30. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
vazze, ahelyett h gyakorolnád a csajjal ink itt irogatsz.. ejj.. tűnés smárolni! ;)
2014. szept. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne parázz jön az magától. Meg, ha a barátnőd már jártas benne, akkor úgyis rá fog vezetni :)
2014. szept. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Hercegnő_: ) ***** válasza:

A csókban,vagy smárolásnál nincs olyan,hogy nem tudod,vagyis tanulni kell.Fejlesztheted,de tudni mindenki tud.:)

Az csók öszönös dolog,minden ember életében eljön az első.

2014. szept. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kösz mindenki:))És még valami mi az amire oda kell figyelnem ami szálka lehet a szemben ami rossz tehát értitek...
2014. szept. 30. 19:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne fejeld le véletlenül se, én majdnem kivertem a fogát, pedig nem az első volt vele. :D Na, jó, akkor ez nem volt ennyire vicces ám, sírt is szegény. :( Szóval erre figyelj oda.
2014. szept. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezzel a fej koccolós dologgal nincs gond több lány is volt akivel csak szájra puszi volt de szerencsére egyiket sem fejeltem le:))de haveromnak előttünk sikerül barátnőjét szóval tudom milyen gáz az:))
2014. szept. 30. 20:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha simán fejeltem volna csak, akkor nem lett volna olyan vészes, de a fogát fejeltem le.
2014. okt. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!