Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért van annyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van annyi elkeseredett és magányos srác ezen az oldalon és a való életben egyaránt?

Figyelt kérdés
Biztosan vannak olyanok is akik az önsajnálaton kívül nem is próbálnak semmi változtatni. Ugyanakkor biztosan vannak olyanok is, akik végső elkeseredésükben az internet által nyújtott névtelenség mögé bújva másokat, főként nőket bánthassanak. Ugyanakkor mi van azokkal az önmagukkal tisztában levő átlagos srácokkal, akik sok keserűséget, visszautasítást nyeltek le, sikerélmény nélkül, tapasztalatlanul vergődve. Mindemellett valóban igaz volna, hogy a nők túlságosan válogatnak, magas igényeket támasztanak a pasikkal szemben és ezért van ennyi magányos és panaszkodó fiú? És a pasik mennyire támasztanak irreális elvárásokat? Létezhet az az eset, hogy valamelyik nem tagjainak könnyebb dolguk lenne párválasztás terén? Én úgy látom mindkét részről elszálltak az igények, sokkal jobb lenne reálisabban kezelni a helyzetet, mert mindenkinek vannak hibái, senki sem tökéletes. Kompromisszum? Vagy szerintetek, mi lehet a megoldás? Egyébként pasi vagyok :)

2014. szept. 30. 20:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
44%
Ez egy nagyon jó kérdés. Ja, mégsem.
2014. szept. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ez egy hasznavehetetlen válasz, ez biztos :D
2014. szept. 30. 20:44
 3/19 anonim ***** válasza:

Egyik ember ilyen a másik olyan.

Az én barátnőmnek pl csak normális elvárásai vannak.

2014. szept. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
50%
Azért mert minden elkeseredett,magányos fiúnak a dekoratív riherongyok kellenek,nekik meg persze ők nem.Kicsit lentebb az igényekkel és meglásd lesz barátnő.Tisztelet a kivételnek.
2014. okt. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

# 4/4

A kérdésem alatti leírásomban utaltam az igények reális kezelésére. Nem is próbálkozom a dekoratív riherongyoknál, nem az én stílusom. Az igényeimről annyit, hogy csak annyit várok el egy nőtől, amennyit én is reálisan nyújtani tudok számára. Egyébként köszi a választ, kiolvastam, hogy nem a rossz szándékból írtad, de az úgynevezett átlagos lányoknál sem rúgok labdába.

2014. okt. 1. 09:48
 6/19 anonim ***** válasza:

Kár ilyen kérdést feltenni, mert hamarosan idejön mindenki szidni azokat, akiknek nem olyan sikeres az életük.


így működik az emberi faj, a sikereseket segítik, akinek nehézségei vannak, abba meg még jobban belerúgnak, és azt mondják, ő a hibás 100%-ban, mert akkor nem kell szembenézni a saját lelkiismeretükkel, vagy azzal, hogy az élet igazságtalan.

2014. okt. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Tényleg nem rosszból írtam jól látod:) Meglátásom szerint,a nők egyre anyagiasabbak,kkarrieristák lettek,és soknak az számít hogy "lehessen mutogatni" aki mellette áll.Tudom hogy nehéz párt találni,mert szétnézek az ismerőseim közt és akik normálisak,azoknak mindnek van valakijük. Ezzel nem arra akarok kilyukadni hogy akinek nincs párja az nem normális,nem félreérteni:D Lasan eltűnnek az ártatlan,szende nők,akiknél még lehetett érezni azt hogy óvni kell,segíteni a gyengébbik nemet.Sok nő " megvadult".Nincs már meg a különbség férfi és nő közt.Férfiaknak is 80%-ban olyan nő kell akinek,feszes a melle,kerek a feneke,darázsdereka van,csak ezekjel a nőkkel az a baj,hogy tisztába vannak a tulajdonságaikkal,és megelégszenek azzal hogy " jól nézek ki,úgy is mindent megkapok".Nincsennek motiválva,hogy többet nyújtsanak társadalmi szinten.Kicsit keszekusza lett a mondandóm,de nézzétek el nekem,éjszakás voltam:)
2014. okt. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Én ismertem egy ilyen fiút és egy csöppet sem volt vonzó az önsajnálata és a negatív hozzáállása. Végig csak magát sajnáltatta, és mondogatta, hogy nekem milyen könnyű, ő nem kell senkinek és tudja, hogy nekem se kell, tudja hogy úgy sem randiznék vele, mert ő egy lúzer, rusnya, buta. Nos igaza lett sosem randiztam vele, néha beszélgettünk, de egy idő után már nagyon untam, hogy ő a központi téma. És az a szörnyű, hogy az nem veszi észre magát. Hogy lehet így csajozni???? Amúgy azóta sem találkoztam ilyen fiúval(hála az égnek).

29N

2014. okt. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

# 8/8

Nem önsajnáltatásból írtam mindezt, csupán kiváncsi voltam. Mindig magamban keresem a hibát. Viszont ha reálisan tekintek a helyzetre, hiába a sok megemberelem magam hozzáállás és pozitív gondolkodás, több mint ötven elutasításban volt részem. Mert a pozitív gondolkodás sem tünteti el a csúnya külsőt. Bár valószínűleg neked soha nem voltak ehhez hasonló tapasztalataid.

2014. okt. 14. 19:26
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem volt, de olyan igen, hogy kihasználtak. Megkérdeztem a párom, neki csak tizenévesen volt hasonló problémája, utána sok barátnője/egyéjszakás kalandja volt, pedig nem gazdag és van sörpoci is, igaz neki nagyon jó humora van. Itt nem fog tudni senki sem segíteni rajtad, sajnos a világ ilyen, mindenkinek meg kell állnia a saját lábán.
2014. okt. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!