Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy boldog vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy boldog vagyok a szakítás után?

Figyelt kérdés
Tegnap fél év járás után kidobott a barátnőm. Igazából most rosszul kéne éreznem magam, de még sem. Nem akartam én szakítani, de úgy voltam ezzel a dologgal tart, amíg tart. Igazából büszke vagyok magamra, mert nehéz volt megszerezni a lányt. 23f
2014. szept. 30. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is felszabadultam a szakításaim után, bár mindegyiknek én vetettem véget. Én pl jobban érzem magamat egyedül, mint egy kötött kapcsolatban.
2014. szept. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem nagyon voltatok ti egyenlő felek, ahogy elnézem ("megszerezni a lányt", "kidobott"), normális
2014. szept. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy normális-e, de én is mindig boldog vagyok szakítás után..
2014. szept. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ezek szerint nem szeretted már őt, így normális. Jobb is így mindkettőtöknek.
2014. szept. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van a mondás miszerint a nő olyan mint az plimpiai érem: küzdesz érte, aztán egy életen át lóg a nyakadon. Te megúsztad a második részét, u.h. respect.
2014. szept. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*olimpiai
2014. szept. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Normális, nem törvényszerű, hogy bele kell roppanni évekre egy szakításba. Nemrég ért véget egy 3,5 éves kapcsolatom. Én szakítottam, mert már nem szerettem és nem láttam a közös jövőt vele. Nem volt értelme folytatni, így megbeszéltük, hogy legyen vége. Utána megkönnyebbültem, nagyon jó volt egyedül lenni. 20/N
2014. szept. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!