Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lúzer, vesztes balfa. Z pasival összejönnének a nők?

Figyelt kérdés

Mert szerintem nem, de nekem csak azt mondták meg időnként mondják azok kevesek aki tudják, hogy milyen vagyok, hogy csak próbálkozni kell és találsz egy olyan lányt.

Na de kérdem én kinek kell olyan felnőtt férfi aki valójában még nem nőtt fel, a nyugdíjas szüleivel él,gyakran munkanélküli, de ha van állása(akár feketén is) akkor is rosszul keres,sose volt barátnője,béna a szexben,gátlásos,nehezen oldódik,önállótlan,nem tud sütni-főzni,nem tud vezetni,a szociális élete közel nulla,barátai alig vannak,nincs tervei a jövőre nézve,kopaszodik erősen,viszont ahol nem kellene, hogy szőrös legyen ott azért van rajta ha nem is ősember típus.

Szerintem ez nem túl vonzó! Gondolom szerintetek sem.

Ugye? Mik az esélyek?



2014. szept. 30. 20:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
amikor épp mondjuk nem dolgozol, megtanulhatnál főzni
2014. szept. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Te is tudod a választ. Még 20 éves kor körül talán elhiszi az ember ezt a "majd találsz valakit" szöveget, 30-on túl már nem.


Ha esetleg angolul tudsz, akkor van irodalom bőven, amiből lehet fejlődni. Nem a csajozós könyvekre gondolok, hanem amiket pszichiáterek és pszichológusok írnak autisták és Asperger szindrómások számára. Ha nem vagy az, akkor is nagyon jó, mert a lehető legtöbbet igyekszik megtanítani az emberi kapcsolatokról, mégpedig úgy, hogy azt feltételezi, hogy az alapvető dolgokkal se vagy tisztában. A mi esetünkben meg ugye éppen ez a baj.

2014. szept. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Érdekes meglátások.Köszönöm.


Aztán ha mindent megunok mehetek ugrani....

Igazság szerint nem látok megoldást.

Ki kell mondani,hogy selejt vagyok,genetikai hulladék.

2014. szept. 30. 20:45
 4/14 anonim ***** válasza:

ugyan... nálam nagyobb balfék nem lehetsz...


úgy látom, te élsz az adódó lehetőségekkel, ezzel szemben én eddig mindet elbasztam

2014. szept. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

ha van pénzed bármi nem kérdéses..

ha nincs akkor meg ... :ss

2014. szept. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem kéne. Nem azért, mert rosszul keres, egyszerűen azért, mert nem lehet vele közös jövőt tervezni így. Én karrierista nő vagyok, szeretem eltartani magam és a saját lábamon állni, de nem áll szándékomban hosszútávon mást is eltartani. Én hamar eljöttem a szüleimtől, munkanélküli talán 16 éves korom óta nem voltam, alkalmi munkáim mindig akadtak. Tudok sütni-főzni, nem is rosszul, 10 éve vezetek. Kissé antiszoc vagyok, de azért vannak barátaim, akik már nagyon régóta barátok és szeretem is velük tartani a kapcsolatot,ebből nem is adok. Folyamatosan tervezem a jövőm tudatosan, a közeljövőmet is és a távolabbit is, mindig vanna kitűzött céljaim, ezek motiválnak. És mivel nálam alapvető egy kapcsolatban a szex, ha valaki nem jó benne, azzal nekem nem működik a dolog hosszútávon. Szóval igazad van, nem túl vonzó az ilyen férfi számomra. Én nem pazarolnék rá időt.
2014. szept. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Buford Tannen ***** válasza:
hozzáállás kérdése
2014. szept. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
Most ha sosem volt barátnőd, akkor honnan tudod, hogy béna vagy a szexben? Hogyan lehet bénának lenni egy olyan valamiben, ami nagyon leegyszerűsítve két dologból áll: ki és be. A rosszul keresés pedig nem elsődleges akadály, mert sosem késő tanulni egy kicsit. A gátlásaidat alkohollal oldd, mehet a laposüveg a zsebbe, amikor csajozni mész és néha meghúzod, az ad egy kis gátlástalanságot, nem fogsz annyira feszengeni. Nyugodtan el lehet járni mindenfelé, akár egyedül is. Próbálj meg egy kicsit dumálni az emberekkel. A kopaszodásra vannak csodaszerek (teák, hajszeszek, tabletták ...) gondolom nem próbáltad végig mindet, sőt jó eséllyel egyet sem. Ha pedig utálod magad szőrösen, akkor irány a "végleges" szőrtelenítés. A többi meg mind a gondolkodásmódodban van elrejtve, az nincs rendben. Azon pedig csak sok-sok olvasással és okosodással lehet változtatni, hogy átlásd a dolgokat.
2014. szept. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%-ban magamra ismerek! Annyi különbséggel hogy remekül főzők!
2014. okt. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Teljesen reménytelenek érzem a dolgot.

Pont azért lehetek béna benne, mert sosem csináltam. A korombeliketől meg nem bénázást várnak el. A sokkal fiatalabb lányok sem.

2014. okt. 1. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!