Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy férfi kollégám, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Angyalka27 kérdése:

Van egy férfi kollégám, aki nagyon tetszik, és én is nagyon tetszem neki! ezt már többször is hangoztatta! Van barátnője, de mellette is nagyon megnéz! Van rá esély hogy egyszer össze jöhetünk? Vagy én mit lépjek? Vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat beszélgetünk,amolyan lelki társ féle!Azt is mondta már ha nem lenne neki a barátnője,akkor én lennék az!Látom rajta és több mindenkinek is mondta már,de nem lép semmit!vagy nagyon gondolkodik!

2014. szept. 30. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
csak akkor állj le vele ha már szingli
2014. szept. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
A szopinyali még nem megcsalás :)
2014. szept. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
azt is elmondta nekem hogy meg fordult már a fejében,hogy mi lenne ha.......velem lenne!de azt is mondta,hogy nem adja fel a biztosat a bizonytalanért!meg vannak nehéz pillanataik,de ettől még szereti!!viszont az is tetszik neki,hogy oda vagyok érte!sőt már féltékeny is volt!!
2014. szept. 30. 21:37
 4/4 anonim válasza:
Alávaló k*rva vagy. 🖕🏽😂
2022. aug. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!