Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki segít megérteni a női...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segít megérteni a női logikát, mert ezt még nőként sem értem?

Figyelt kérdés
Egy barátnőm 5 éve van együtt a barátjával, együtt élnek. Nincs rendben a kapcsolatuk, nincs intimitás meg semmi, kb mint lakótársak úgy élnek együtt. A lány megcsalta már párszor egy fiúval, akiről azt mondja,hogy minden megvan benne, ami a párjában nincsen. Most nagyon helyre akarja hozni a kapcsolatukat, de valamiért én úgy érzem,hogy már csak azért van vele,mert ragaszkodik és biztos pont az életében. A párja elég lekezelően bánik vele, nem csinálnak kb együtt semmit, csak úgy élnek egymás mellett. Eddig gondolkozott azon,hogy lehet el kellene hagynia, de most minden erővel azon van,hogy újra minden oké legyen. Kérdeztem,hogy szerelmes-e belé, azt mondta,hogy igen viszont, akkor miért csalta meg?
2014. szept. 30. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a másik fiúnak nem kellett.
2014. szept. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Arra vár,hogy a lány elhagyja a mostanit..
2014. szept. 30. 21:42
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A lányok/nők 80%-a inkább ül a langyos fosban, ha az biztos, mint a bizonytalan jóban.


Jobban félnek a magánytól, mint a haláltól, ezért bármi áron megpróbálják minimalizálni az esélyét annak, hogy egyedül maradjanak. Inkább maradnak évtizedekig egy elhanyagolt alkesszel, aki esténként felpofozza őket, minthogy váltsanak egy rendesnek tűnő hapsira, aki esetleg fél év múlva ejtheti őket...

2014. szept. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2014. szept. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Bizony, #3-as kolléga nagyon jól beszél. Ezért nem találok egyetlen egyedülálló, értelmes nőt sem, mert mindegyik kapcsolatban van, teljesen mindegy, milyen az a kapcsolat, a lényeg, hogy fosnak egyedülállóak lenni, mert az a nők között olyan ciki.


Én már belefáradtam az egészbe, dögöljön meg az összes nő egy nyomorult alkoholista, tiszteletlen рöcs mellett, mert az egy biztos pont az életükben.

2014. szept. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5! Ha megnyugtat, a férfiak is pont ezt csinálják.. Nem női szokás, hanem emberi.


Kérdező, add kölcsön a barátnődnek a "Nőt", 10-ből 9 legjobb barátnő ezt ajánlja:D

2014. szept. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!