Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 14/L

Figyelt kérdés
Egy 18éves fiú szeretne velem járni... De nemtudom h helyes e elfogadni...Attól is félek h talán nem csak simán járni szeretne velem, hanem szexuális kapcsolatot is szeretne,viszont én az utóbbit nem szeretném.. Mit tegyek? Normális válaszokat ha lehet..
2014. szept. 30. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Utasítsd el.
2014. szept. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hagyd a bánatba! Hidd el, ha járni szeretne, az azért van, mert szexualitást is szeretne. Nincs az a 18 éves fiú, aki meg merné rizikózni, hogy akár 2-3 évet várjon egy lányra. Érzelmileg próbálna belezsarolni... hagyd, tényleg!
2014. szept. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm...
2014. szept. 30. 21:59
 4/4 anonim ***** válasza:

#2 hát persze, általánosítsunk csak, gratulálok !!! saját magamból és pár ismerősömből kiindulva és tapasztalva mondhatom, hogy igen is lehetséges, hogy egy 18 éves srác szeretne komolyabb kapcsolatot egy 14-15 éves lánnyal. a volt osztálytársam 14-15 éves volt, amikor a 19 éves barátjával összejött, ma is együtt vannak, már 4 éve. van még 1 hasonló ismerősöm. plusz én is 18 évesen anno szerettem volna komolyan gondolni egy jó pár fiatalabb lánnyal. nem azért mert pedofil vagyok... hanem éreztem valamit iránta. lehetséges az ilyen.

kérdező, ha még aktuális a kérdés: ismerkedj meg vele és győződj meg róla, hogy azért szeretne járni veled, mert veled akar lenni, nem pedig a szex miatt. ezt tisztázd le vele az elején. ha képes várni, hogy késznek érezd magad, akkor tényleg fontos lehetsz neki, ha nem, akkor hagyd őt.

2015. júl. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!