Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Nem rég megismerkedtem egy nagyon lánnyal. Elhívtam randira, de akkor közölte, hogy van barátja, de ettől függetlenül megvolna a szimpátia felém. Ekkor hagytam a dolgot, tiszteletben tartottam a döntését. Pár napra rá facebook-on ismerősnek vett fel. Néhány szót váltottunk teljesen semleges témában. Ezt követően a születésnapomon megajándékozott egy hát masszírozással, mivel masszőr. Nem is értettem, de utána egy ideig megint nem beszéltünk. Majd magamtól elmentem hozzá egy masszázsra és a végén megkérdezte, hogy áll-e még a randi meghívás. Majd a randi előtt szólt, hogy nagyon sajnálja, de a barátjával megbeszélték a dolgot és megpróbálják még egyszer.


Annyit tudtam a kapcsolatokról, hogy nem szerelmes a párjába, csak jó barátok voltak és valahogy elkezdtek járni.


Semmi esetre se szeretnék kettőjük közé állni, de szerintetek volna esélyem még a lánynál. Tudom, hogy sokan nem lesznek rossz véleménnyel róla, de tényleg egy rendes lánynak látszik. Ő 23 én 25 éves vagyok.


Köszönöm a válaszokat!


2014. szept. 30. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Szivesen.
2014. szept. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Nem rég megismerkedtem egy nagyon lánnyal" xd

szentem sok eselyed nincsen , vissza mene a volt paliahoz

szentem felejtos

2014. szept. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Közöld vele hogy szeretnéd ezt a kapcsolatot, de tiszteletben tartod amíg együtt vannak.
2014. szept. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az elírásért elnézést... nagyon rendes lányt akartam írni!
2014. szept. 30. 22:23
 5/8 anonim ***** válasza:

Először is szedd össze a tökeidet és legyél egy hangyaf@5znyit férfiasabb!


Utána nyugodtan mondd meg neki, hogy döntse el, mit szeretne, de ez a menjünk-ne menjünk normális férfival nem működik.

2014. szept. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Holnapra megbeszéltem vele egy találkozót. Nem tudom, hogy az elmúlt hetekben mi történt vele párkapcsolat téren. Rákérdezni ennyire nyiltan nem akarok, mert amúgy akár, mint barátot eltudnám képzelni és nem szerentém ezzel ellökni magamtól.
2014. szept. 30. 22:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Azzal nem lököd el magadtól, hogyha rákérdezel. Legyen tiszta mindkettőtök számára, hogy mit akartok. Mert ha csak te akarod és ő nem, akkor a végén fájni fog.
2014. okt. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem is mond meg neki h ne keressen ha nem akar semmit és nem tud dönteni.Döntsön és ha szakít akkor keressen.Te nem akarsz bajt, nem akarsz senkit bántani és igen ehez jogod van h nem engeded h játszon veled.Elhiszem h aranyos és vonzó meg megéri de ha így viselkedik ezt veled is megteheti nem?
2014. okt. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!