Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van megoldás vagy ez már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van megoldás vagy ez már methetetlen?

Figyelt kérdés

Barátság extrákkal-viszonyunk volt egy srác barátommal, de egymásba szerettünk. Mindvégig nyíltan beszéltünk a dolgok alakulásáról, ő szerette volna, hogy megpróbáljuk de én még nem akartam mert számomra nem elfogadható az életvitele. Elég sokat züllik, de azt mondta értem abbahagyná... Én viszont nem akarom, hogy miattam változtasson, mert szerintem elsősorban önmagáért kéne tennie. Másrészt nem akarom hogy miattam ne "élje ki magát" ilyen téren és aztán viszhangja legyen. Megbeszéltük hogy lezárjuk, barátok maradunk és idővel ha majd minden stimmel, egyszer megpróbáljuk. Ő fel is szedte az egyik volt csaját, mondta hogy túltette magát. De mégis újra és újra feszültség adódik köztünk. Mindig feljönnek a régebbi sérelmek, olykor féltékenykedik is, és már annyira eltávolodtunk, hogy mindketten átverve érezzük magunkat.

Félek hogy ha így folytatjuk, megutáljuk egymást. Mit kéne tennem/tennünk, hogy ennek békésen vége legyen?


2014. okt. 1. 05:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Váljatok el egymástól békével. Ebből már úgy se lesz normális kapcsolat.
2014. okt. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha már miattad változtatna, akkor nagyon szerelmes beléd és még mindig szeret, ezért van a feszültség. Az exem is ilyen velem. Szerintem próbáljatok meg beszélgetni kettesben, mindent átbeszélni. Egy ilyen lelkizős beszélgetés lehet segítene a dolgokon, de ha nem megy gy se, akkor ezt az érzést el kell fogadni és túl kell tényleg lépni.
2014. okt. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!