Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek is kiakad a párotok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is kiakad a párotok ha az utcán más csajokat megnéztek?

Figyelt kérdés
Nem féltékenységről van szó,barátnőm egyszerűen utálja ha megnézek egy csajt.Óriási balhéink szoktak lenni ez miatt.Ráadásul ami tiltva van,az mindig érdekesebb,szóval nem is tudok nem odanézni.Ti hogy kezelitek ezt a helyzetet?
2014. okt. 1. 07:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, ha az utcán megnéz egy lányt, mert én is megnézem a helyes pasikat. Szerintem nincs ebben semmi sem, mivel emberek vagyunk megnézzük a szépet, persze azért nem feltűnően. Beszéljétek ezt meg!
2014. okt. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 EffyStonem96 ***** válasza:

Engem sem zavarna. Sőt, a jó csajokat még én is megnézem, lány létemre :)

De lehet, hogy valakit zavar, például a barátnődet.

Szerintem beszéljétek meg. Hiszen te genetikailag erre vagy kódolva :D

Meg attól még, hogy megnézed...az nem jelent semmit :)

2014. okt. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Engem sem zavar. Legfeljebb ha nagyon feltűnően nézi, akkor csipkelődök egy kicsit, amiért nem sikerült kevésbé látványosra :D De hagy nézze, akkor is nézi, ha nem vagyok ott. És mi, lányok is, megnézzük a jó pasikat, de a lányokat is felmérjük. Csak ügyesebben csináljuk :D 21/L
2014. okt. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Ő már az első randinkon elmondta,hogy utálja ezt,de hogy ennyire komolyan gondolta,azt nem hittem volna.
2014. okt. 1. 08:15
 5/24 anonim ***** válasza:
42%
Mi együtt nézzük meg a jó csajokat az utcán. Még véleményezzük is az arcát, mellét, fenekét. :) Ilyen egy igazán jó barátnő! :)
2014. okt. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
36%

Ezt nem értem. Mitől félsz? Hogy nem találsz jobbat, mint a mostani barátnőd? Hogy ez a legjobb, amit elérhetsz? Ha ilyen bajok vannak, akkor állj tovább.


Tudod hogy sikerül mindig úgy csinálnom, hogy a hosszú távú barátnők a lehető legnormálisabbak, a számomra legmegfelelőbbek legyenek? Úgy, hogy akinél komoly bajokat látok, azokat otthagyom a faszba minél hamarabb és így nem rabolják az időmet.

2014. okt. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Ő a legnormálisabb,számomra a legmegfelelőbb!Nem kellene más,őt imádom!
2014. okt. 1. 09:04
 8/24 anonim ***** válasza:
Volt amelyik kiakadt emiatt, és már az első randin ott hagyott szoval még együtt se voltunk :D de olyn is volt akit nem zavart, és együtt stíröltük őket :) 23f
2014. okt. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
0%
Ne "beszéld meg" vele, hanem ha úgy érzed, hogy ehhez jogod van - márpedig ez egy legitim dolog, hogy oda nézel, ahová akarsz -, akkor KÖZÖLD vele, hogy te igenis megnézed a nőket, és nem vagy az a kutya, aki majd úgy liheg meg oda megy, ahová ő mondja, hanem te az a falkavezér vagy, aki azt csinál, ami neki tetszik. KÖZÖLD vele, hogy nincs joga korlátozni az alapvető jogaidban, hogy hová mész, hová nézel, hogyan beszélsz, kivel beszélsz, mikor sírsz, mikor nevetsz. KÖZÖLD vele, hogy ez az igényed az egyszerű emberi mivoltodból ered, és ha elveszi tőled az emberi mivoltodat, nem fog ő sem tisztelni, így hát hagyjon békén - ha nehezére esik befogni a száját, akkor harapjon az öklére egy percig.
2014. okt. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Utolsó!Nekem ő ezt az első randin elmondta.Én elfogadtam,hogy ő ilyen.Csak azt kérdeztem,ti hogy kezelitek ezt!Nem korlátoz semmiben,imádok vele lenni,csak kiváncsi voltam,másoknál ez hogy van.
2014. okt. 1. 09:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!