Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem mert de szakítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem mert de szakítani akarok vele. Volt már ilyen tapasztalat? Mi volt az oka ha igen?

Figyelt kérdés
Szerelem, szakítás
2014. okt. 1. 12:58
 1/6 A kérdező kommentje:
mert nélkül....jav
2014. okt. 1. 12:59
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Velem volt, mert a fiu a kapcsolatban elorebb volt mint en, es nekem hirtelen sok volt az egesz. Mert en meg csak jarogatni akartam vele, talalkozgatni, elmenni kozos programokra, o meg inkabb mar azt tervezte, hogy koltozzunk ossze..

A masik oka hogy elbizonytalanodtam, hogy elso par honap nagyon jo volt, aztan ugy ereztem feltekeny ram, rosszallotta, ha elmentem a baratnoimmel csajos bulizni, meg szova tette miert tartom a regi ismeros fiukkal fb-on a kapcsolatot, de ugyanakkor meg szerettem, de ugy ereztem, hogy en ezt nem szeretem ha ennyire kitulajdonit valaki..

Most ott tartunk, hogy eleg sokmindent vallaltam magamra es senki nem segit, csak egyedul ra szamithatok. Ugyhogy megint atgondoltam es vegul arra jottem ra, hogy szuksegem van ra es mostmar en is elkezdtem belegondolni hogy vegulis meg lehetne probalni az osszekoltozest. Ugyhogy egesz kaosz van a fejemben, mert viszont ha belegondolok hogy osszekoltozok vele de meg huszas eveim elejen nem terveztem senkivel komolyabb kapcsolatot, meg sokaig fogok tanulni, de viszont elveszteni se akarom..

2014. okt. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Gyugyo72 válasza:
Sziasztok! Hasonló az én helyzetem! Annyi a különbség, hogy én nem akarok szakítani. Viszont a lány elég fura ami a viselkedését illeti! Óriás szerelemnek indúlt, most a második mélypontban vagyunk. Elhidegült, de ugyanakkor mégsem. Eltüntek a kedves szavak, de szakitani nem akar. Elfoglalt lett, vizsga, munka, stb. Azt nem tudom befogadni, hogy azért mert valaki elfoglalt, én is az vagyok, miért kell elhidegülni? Kifogások: nincs idő az üzenetet elolvasni, nincs idő telefonon beszélni, stb! Valami azt súgja, hogy várjak türelemmel. Mit tegyek?
2014. okt. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

Én pont ezt tettem múlt hétvégén. Az oka az volt, hogy úgy éreztem, nem becsül meg és elhidegült tőlem. Közben meg nem biztos, hogy így is van, csak nagyon zárkózott és depressziós, talán ezért nem mutatta ki a szeretetét. Én viszont nem bírtam már ezt a nagyfokú, minden ok nélküli hangulatingadozásait és elküldtem. A legfájóbb az egészben talán az, hogy tulajdonképpen nem mondott semmit, csak beletörődve végighallgatott. Hogy fáj-e? Majd belehalok, mert mindennél jobban szeretem és jelenleg ott tartok, hogy legszívesebben visszaforgatnám az időt és inkább lennék vele kevésbé boldog, mint nélküle egyáltalán nem. De sajnos már késő bánat.


23/L

2014. okt. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Gyugyo72 válasza:
Tudod az a gáz, hogy eddigi életem hibáiból tanulva ez esetben kínosan vigyáztam, hogy ne kövessek el bakit! Halálosan szerelmes vagyok és pkolian fáj hogy nem becsül és eltol magától. Ugyanakkor meg voltak csodás pillanatok amikor meg bújik, szerelmet vall,stb. Én sok mindent elfogadtam, azt is hogy az ex ott van a mindennapokban. Nekem is ott van, mert együtt dolgozunk, csak hogy én megoldottam, hogy ne zavarjon be. Éreztem már az eszemmel, hogy lehet abba kellene hagyni mert sok fájdalmat okozott. Azt is megkaptam, hogy ha nekem így jó akkor maradhatunk együtt. A szívem és a kitartásom a szeretetem nem enged még szakítani. Azt hittem, hogy ezeddig megélt szakításokból tanultam és próbálom úgy megélni a kapcsolatot, hogy bármikor vège lehet. Azt hittem, hogy fel vagyok készülve!A fenét! Majd megszakad a szivem, úgy hiányzik, de az ex dontosabb mint én! Lassan egy éve hogy együtt vagyunk, de még mindíg titokban létezünk. Gyanítom, hogy bipoláris személyiség, de akkor nagy a baj!
2014. okt. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jó...látom (sajna ) nem csak én élet ezt át....
2014. okt. 6. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!