Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legtöbb nőnek miért kezd el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb nőnek miért kezd el hirtelen "fájni a feje", amikor szexre kerülne sor?

Figyelt kérdés
2014. okt. 1. 13:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
A te farkad mindig naprakesz?
2014. okt. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
56%

Te most hülye vagy, igaz?


A szex éppen hogy jó fejfájásra, nekem ha fáj a fejem, megkérem a barátom, hogy szexeljünk egy kicsit, furcsamód utána el is múlik :D


Az, hogy veled nem akarnak szexelni, az nem a női nem hibája. Ezen valahogy neked kellene segítened.

2014. okt. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
Mert nem akarnak veled szexelni.
2014. okt. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
Gyanítom mert nem élvezik veled a szexet.
2014. okt. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
59%
Béna vagy az ágyban. Vagy nem tudod, hogyan kell beindítani őket.
2014. okt. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mert nem jól csinálod.
2014. okt. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
tanulj meg rendesen dugni, ne félj után majd neked kell fejfájást színlelned. Amúgy csak megsúgom én fájós fejjel is megdugom barátnőmet, és esetek 100%-ban elmúlt a fejfájás mire végeztünk...sőt valószínüleg már az elején, csak olyankor rohadtul nem arra figyelek...csak utána jövök rá fél órával ,hogy jé, előtte fájt. szóval egy kiadós dugásnál nincs jobb fejfájáscsillapító
2014. okt. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Te személy szerint hány nőnél tapasztaltad azt a jelenséget, hogy hirtelen "fájni kezd a feje", amikor szexre kerülne sor, mielőtt levontad az a következtetést, hogy ez a "legtöbb nőnél" így működik?
2014. okt. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Fejfájásra a szex a legjobb fájdalomcsillapító! :)


Sose hárítottam még mondvacsinált kifogással. Ha nagyon fáradt vagyok, vagy nagy ritkán, ha nincs kedvem, akkor megmondom, hogy most nincs kedvem...

2014. okt. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Biztos mert akkora farkad van, hogyha bedugod neki ott lent, akkor a tarkóját nyomja!
2014. okt. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!